Про магазин

Якісні посадкові матеріали в інтернет-магазині Agrolife

Ласкаво просимо до нашого інтернет-магазину! У нас можна придбати насіння овочів та квітів, саджанці ягід, плодових дерев та декоративних рослин, добрива, засоби захисту, садову техніку та інвентар, а також будматеріали та товари для дому. Ми збираємо та надсилаємо всі підтверджені замовлення протягом 24 годин з моменту їх отримання. Співпрацюємо з трьома транспортними компаніями - ви можете вибрати доставку тієї, що підходить вам більше.

Також ми пропонуємо комплексний аналіз рослин:

  • функціональна діагностика наявності макро- та мікроелементів у рослині;
  • визначення фізіологічних захворювань та стресів рослин;
  • фітопатологічний аналіз овочевих культур;
  • ентомологічний аналіз (пошкодження шкідниками) рослин

Протягом багатьох років ми співпрацюємо з фермерськими господарствами, агрофірмами, сільськогосподарськими виробничими кооперативами, садівниками та городниками. Інтернет-магазин Agrolife є офіційним дистриб'ютором компаній Clause, Nunhems, Syngenta, Enza Zaden, Hazera, Kitano Seeds, RIJK ZWAAN і т.д., а також володарем Національного сертифікату першості «Вибір споживача».

 

Наше насіння та саджанці добре приживаються і дають високі сходи, а показники їх урожайності залишаються незмінно високими у всіх кліматичних регіонах України.

Вибираємо насіння відповідно до агрокліматичних зон

Підвищити продуктивність посівів допоможе посадка у правильній агрокліматичній зоні: якщо вимоги культури співпадуть із природними умовами регіону, на догляд за ділянкою потрібно менше ресурсів та зусиль, а врожай при цьому потішить щедрістю.

На поліссі найкраще плодоносять огірки, морква, столові буряки, капуста (білокочанна, червонокачанна, кольорова, броколі). У лісостепу добре ростуть огірки та помідори, у степу – томати, солодкий перець, баклажани, а також баштанні культури – кавуни, дині, гарбузи, кабачки, патисони. Кукурудза, петрушка, кріп, квасоля, редис, цибуля та шпинат ростуть однаково добре на всій території України.

На показники врожайності впливають властивості конкретного сорту культури. Ми рекомендуємо віддавати перевагу високопродуктивним гібридам: нові підвиди культур, отримані в результаті роботи селекціонерів, мають більш виражені характеристики кольору, смаку, аромату, плодючості та стійкості до хвороб.

Весь посадковий матеріал, представлений у нашому магазині, відповідає європейським стандартам якості. Ми працюємо з українськими, голландськими та французькими постачальниками. Насіння проходить перевірку на схожість та якість, а також додатково перевіряється на предмет відсутності захворювань та генних мутацій.

Що ми пропонуємо покупцям

Наші покупці отримують:

  • великий вибір посівного матеріалу від вітчизняних та зарубіжних постачальників, агротехніки, товарів для саду, городу, присадибної ділянки та активного відпочинку;
  • зручний онлайн-каталог, доступний до вивчення без перерв та вихідних;
  • можливість придбати товари великими партіями або у дрібній фасовці;
  • право оплатити замовлення лише після обговорення його деталей;
  • право вибрати зручний спосіб оплати (готівкою або безготівковим способом);
  • безкоштовну консультацію агротехніків щодо особливостей вибору, посадки та вирощування культур; доставку по всій Україні.

При реєстрації на нашому сайті покупцям нараховуються бонуси, які можна використовувати для часткової оплати нових замовлень. Постійні покупці можуть повторювати замовлення з історії покупок.

Наші реквізити:

ТОВ “Агро Лайф”
Адреса місцезнаходження: 54029, м. Миколаїв, вул. Рюміна, буд. 16
Ідентифікаційний код юридичної особи: 38693878
р/р UA263510050000026002447558800
у АТ "УКРСИББАНК"
МФО 351005