Горщики декоративні (Вазони)

Позиції 1-20 з 804

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні
 1. Горщик для квітів ARTE прозорий, Santino

  Починаючи з 36 ₴

 2. Горщик для квітів ARTE білий-чорний, Santino

  Починаючи з 36 ₴

 3. Горщик для квітів ARTE білий-пурпуровий, Santino

  Починаючи з 36 ₴

 4. Ваза “Флакон”, Золото, Україна

  Починаючи з 30 ₴

 5. Вазон “Магнолія”, білий перламутр, Ламела

  Починаючи з 22 ₴

 6. Горщик для квітів ARTE червоний-чорний, Santino

  Починаючи з 36 ₴

 7. Горщик для квітів (вазон) ASTI золотий-чорний, Santino

  Починаючи з 76 ₴

 8. Вазон з підставкою “Дама”, теракотовий, Алеана

  Починаючи з 10 ₴

 9. Горщик для квітів ARTE зелений-чорний, Santino

  Починаючи з 36 ₴

 10. Горщик для квітів (вазон) ASTI червоний-білий, Santino

  Починаючи з 76 ₴

 11. Горщик для квітів (вазон) ASTI зелене золото-білий, Santino

  Починаючи з 76 ₴

 12. Горщик для квітів ARTE зелене золото-білий, Santino

  Починаючи з 36 ₴

 13. Вазон “Магнолія”, жовтий, Ламела

  Починаючи з 22 ₴

 14. Вазон “Магнолія”, світло-зелений, Ламела

  Починаючи з 22 ₴

Позиції 1-20 з 804

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

Купити горщики для квітів здається простим завданням, але на практиці все трохи інакше. Колір і орнамент ємності ніяк не вплинуть на створення комфортних умов життя рослини, а ось розмір горщика, матеріал його виготовлення, форма і багато іншого цілком здатні.

Досвідчені садівники вже знайшли оптимальне рішення ситуації, де необхідно подбати про улюблену рослину і одночасно доповнити вже існуюче інтер'єрне рішення - купити горщик з того матеріалу, який за своїми властивостями буде відповідати майбутнім умовам і термінам використання.

Якими бувають квіткові горщики

Горщики для квітів купити інтернет-магазин пропонує двох основних видів: декоративні горщики і вазони. Основна різниця між ними - це розмір і матеріал виготовлення. Залежно від останнього і призначення подібної ємності для рослини (вирощування розсади, вуличного зберігання і т.д.) можна купити квіткові горщики в декількох варіантах:

 • горщики пластикові купити краще для щорічного посіву або ж плекання розсади. Така рекомендація обумовлена екологічністю даного матеріалу і його відносно невисокою ціною. Зовні, незважаючи на велику кількість колірних рішень і форм вони поступаються більш якісним керамічним, тому ставити їх краще на балкон або лоджію. Винятком тут можна назвати тільки горщик для орхідеї, купити його краще з прозорого пластику для доступу денного світла.
 • керамічні горщики призначені для доповнення дизайнерського інтер'єру. Хороша повітропроникність глини та її здатність вбирати зайву вологу створюють всі необхідні умови для розвитку рослини, але такий горщик для розсади купувати сенсу немає з огляду на вартість. До того ж причиною цього можна назвати порівняно велику вагу, крихкість матеріалу, його дорожнечу і схильність до швидкого старіння.
 • Купитивазони, навпаки, можна абсолютно для різних цілей і на будь-якому етапі вирощування декоративної рослини. На етапі пророщування можна купити горщик для вазона і таким чином поєднати функціональність і естетичність всієї декоративної конструкції. Купити вазони пластикові можна для заміни розсадних. Якщо великі горщики купити оптом, це дозволить заощадити кошти.

Окремо варто згадати про різницю між вуличними і кімнатними вазонами. Купити вуличні вазони варто для великогабаритних рослин, на кшталт пальми, а вазони кімнатні купити для більш дрібних рослин. Такий розподіл пояснюється різницею структур-матеріалів виготовлення і габаритністю, що в разі останнього може істотно красти місце всередині приміщення.

Таким чином, горщики для квітів купити в Україні можна абсолютно різні, оптом і в роздріб. Головне розуміти, для яких цілей необхідно купити вазони для квітів або невеликі горщики, і де ви будете їх встановлювати.