Сучкорізи

Позиції 1-20 з 62

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

Позиції 1-20 з 62

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

Для чого використовується сучкоріз

Серед різноманітної садової техніки та інструментів сучкорізи займають далеко не останнє місце, домогтися доглянутого та красивого виду саду чи живоплоту неможливо без садового сучкорізу. Що являє собою сучкоріз? Це тип садових ножиць з довгими ручками, що застосовується для обрізки сучків та гілок.

Інструменти відрізняються за типом різальної частини:

  • Одноважільні - працюють за принципом пили, мають одну ріжучу частину. Купити сучкоріз такого типу потрібно для обрізання товстих гілок та чагарників.
  • Двоважільні – оснащені двома різальними лезами та двома рукоятками, обладнані силовим приводом для максимального скорочення фізичних зусиль під час роботи з товстими гілками та сучками.

Який сучкоріз купити?

Перш ніж визначитися, який краще садовий сучкоріз купити, необхідно знати максимальну товщину та висоту гілок, з якими доведеться працювати. Більшість сучкорізів, що пропонуються у продажу, працюють з матеріалом максимального діаметра від 2см до 5 см. В Україні садовий сучкоріз купити можна і різної модифікації за типом пристрою: механічний, електричний або бензиновий.

Для роботи з великим старим садом або високою огорожею доцільно купити висотний сучкоріз, оснащений довгими ручками або спеціальною штангою, що дозволяє діставати до високих гілок. Пристосування найчастіше одноважільного типу, садовий висотний сучкоріз купити краще з телескопічною штангою, яка зручно складається та розкладається на потрібну висоту. Штанговий сучкоріз може бути також оснащений і ручками, що розкладаються на висоту до 5 м. Перевага висотного сучкоріза ще й у тому, що при роботі ручки створюють механічне коліно – важіль, завдяки чому телескопічний сучкоріз значно знижує навантаження на руки.

Купуючи телескопічний сучкоріз, важливо примірятись до нього, тобто потримати в руках, відчути його вагу, чи зручно його ручки лягають у долоню – зробити це треба тому, що працювати їм доведеться в середньому 30 – 40 хвилин без перерви. В Україні висотний садовий сучкоріз купити можна і з робочою частиною, що повертається на 180°, для зручності обрізки.

Якщо потрібно працювати на старих посадках із товстими сухими загрубілими гілками, то краще купити сучкоріз для обрізання дерев бензиновий, оскільки серед усіх типів подібних інструментів він найбільш потужний. Якщо ділянка невелика, можна купити сучкоріз електричний – акумуляторний або живлення від мережі.

Сучкорізи акумуляторного типу розраховані більш короткий термін роботи і мають меншу потужність, ніж бензиновые. Агрегати електричні з мережею підходять для зовсім невеликих ділянок, робота з ними ускладнюється постійним стеженням за проводами, оскільки вони можуть заплутатися в кроні, можливий прямий контакт з електричним струмом, такими інструментами не можна працювати в сиру погоду або після дощу.

Як бачимо, вибрати правильно сучкоріз самостійно досить складно, тому вигідніше та швидше купити сучкоріз в Україні в інтернет – магазинах, в яких професійні менеджери нададуть вичерпну консультацію та допоможуть визначитися з остаточним вибором.

Для якісного догляду за деревами та кущами, проведення різних видів обрізки можливо буде потрібно придбати секатори-сучкорізи кількох типів.