Насіння мікрозелені

Позиції 1-20 з 26

Сторінка
на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

Позиції 1-20 з 26

Сторінка
на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

Мікрозелень - свіжий тренд, який швидко поширюється в нашій країні. Завдяки соцмережам, мікрогрін став затребуваним товаром не тільки через інтернет популярність, а й завдяки дивним смаковим якостям.

Мікрозелень - це маленькі рослини, насичені корисними речовинами. Так як їм дають дорости лише до пари перших справжніх листків, кількість вітамінів і різних ферментів в них набагато вища, ніж у дорослих рослин.

Які види рослин підійдуть для вирощування на мікрогрін

За таким методом вирощують три типи паростків:

  • Наповнювачі;
  • Пряні;
  • Декоративні.

До найпопулярніших культур і сортів можна віднести: салат Лолла Росса, гірчиця, горох, люцерна, квасоля, соняшник, кукурудза, гречка, шпинат, рукола, базилік.

Вирощування мікрозелені в Україні

Для того, щоб виростити мікрозелень в домашніх умовах не обов'язково бути професійним садівником. Досить купити насіння, лотки і набір для вирощування мікрозелені. Найзручнішим варіантом буде пророщувач, де легко розподілити різні види рослин.

Маючи під рукою набір для вирощування, напружуватися особливо не доведеться. Досить замочити насіння у воді, поки воно не набубнявіє. Потім розподілити його в пророщувачі і міняти воду 2 рази на день. Сам контейнер розмістити в світлому і теплому приміщенні. Сходи також варто обприскувати з пульверизатора. Якщо правильно дотримуватися технології вирощування, то перші сходи можна отримати вже через тиждень. Головне не тримати сходи у воді довше 10 днів, щоб вони не зачахнули.

Де купити насіння мікрозелені в Україні

Купити насіння мікрозелені ви можете в AgroLife. Ми пропонуємо широкий вибір найпопулярніших сортів, а також допоміжні набори для вирощування. У нас ви знайдете тільки кращі ціни і можливість замовлення насіння для бізнесу.