Насіння баклажана

Позиції 1-20 з 71

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні
 1. ФАБІНА F1 / FABINA F1 - Баклажан, Clause

  Починаючи з 442 ₴

 2. АНАТОЛІЯ F1 / ANATOLIA F1 - Баклажан, Rijk Zwaan

  Починаючи з 63 ₴

 3. ЭПІК F1 / EPIC F1 - Баклажан, Seminis

  Починаючи з 571 ₴

 4. ЧЕСТЕР F1 / CHESTER F1 - Баклажан, Ergon seeds

  Починаючи з 87 ₴

 5. КАРОЛІНА F1 / KAROLINA F1 — Баклажан, Semo

  Починаючи з 140 ₴

 6. САНДРА F1 / SANDRA F1 — Баклажан, Semo

  Починаючи з 140 ₴

 7. КЛАСІК F1 / CLASSIC F1 - Баклажан, Clause

  Починаючи з 414 ₴

 8. ПРАДО F1 (KS 27) / PRADO F1 (KS 27) — Баклажан, Kitano Seeds

  Починаючи з 117 ₴

 9. КАЗІМІР (HMC 1404) F1 / CASIMIR (HMC 1404) F1 - Баклажан, Clause

  Починаючи з 1 085 ₴

 10. АРЕТУЗА F1 / ARETUSSA F1 - Баклажан, Rijk Zwaan

  Починаючи з 219 ₴

 11. ВАЛЕНТИНА F1 / VALENTINA F1 – Баклажан, Seminis

  Починаючи з 683 ₴

 12. ЛОНГ ВАЙАЛЕТТ / LONG VAJALETT — Баклажан, Hortus

  Починаючи з 279 ₴

 13. БЕАТА F1 / BEATA F1 — Баклажан, Semo

  Починаючи з 140 ₴

 14. ШЕРІЛ F1 / CHERYL F1 - Баклажан, Rijk Zwaan

  Починаючи з 201 ₴

 15. ЛЕЙРЕ F1 / LEIRE F1 - Баклажан, Rijk Zwaan

  Починаючи з 249 ₴

 16. ДЖАЗ F1 / DZHAZ F1 - Баклажан, Spark Seeds

  Починаючи з 516 ₴

 17. САРА (CRX 50129) F1 / SARA (CRX 50129) F1 - Баклажан, Cora Seeds

  Починаючи з 456 ₴

 18. НЕРО / NERO - Баклажан, Moravoseed

  Починаючи з 41 ₴

 19. БЕЛЛЕСА НЕРА / BELLESA NERA — Баклажан, Hortus

  Починаючи з 372 ₴

Позиції 1-20 з 71

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

Насіння баклажанів

Баклажан досить поширений овоч в нашій країні, але почали його вирощувати в екзотичній Індії. В Україні створені сприятливі кліматичні умови для врожаю синеньких, тому українським фермерам вдається з року в рік отримувати рекордну кількість цього овоча. Щоб виростити у себе на городі хороший урожай, потрібне якісне насіння баклажанів. Таке продається в магазині Агролайф, представлене насіння з різних країн: Індії, Голландії, Франції, США, Італії та інших.

Сорти баклажанів відрізняються за кольором овочів, їх формою, розміром, смаковими якостями і коефіцієнтом врожайності. Прийнято вважати, що середня схожість хорошого насіння становить 75-85%. Для такої вибагливої культури це досить хороший показник. Насіння баклажанів купити варто в перевіреної компанії, щоб кінцевий результат вас порадував.

Насіння баклажанів: сорти

Українські фермери садять різні сорти скоро-і пізньостиглих баклажанів. Кожен сорт індивідуальний за термінами вегетації і комфортними умовами вирощування в теплиці або на відкритому ґрунті.

Ви можете купити насіння баклажанів таких сортів в магазині Агролайф:

 1. Естель. Це універсальне насіння, яке підходить для вирощування овочів в теплицях або на відкритому ґрунті. Сорт - середньостиглий, відрізняється високим ступенем врожайності.
 2. Боніка. Цей сорт гібридний, він рано достигає - від моменту посадки до отримання врожаю проходить трохи більше 2-х місяців. Плоди виростають великі, без гіркоти, характеризуються щільною м'якоттю.
 3. Софія. Також відноситься до ранньостиглих сортів баклажанів. Плоди відрізняються щільністю, довжиною, рівною циліндричною формою. Використовуються і для переробки, і для продажу на ринку.
 4. Аретуза. Виростають білі баклажани з особливим, приємним смаком. Сорт середньостиглий, це гібрид, який можна вирощувати як на відкритому городі, так і в теплиці.
 5. Бріджит. Це гібрид, стійкий до перепадів температури, тому що підходить для вирощування на польових умовах. Баклажани зберігають на відкритому полі тривалий період, вони мають високі показники товарності.

Це найбільш популярні сорти баклажанів, але в магазині Агролайф є й інші: Тірренія, Шеріл, Анет та інші.

Особливості вирощування баклажанів

Представлений овоч відноситься до сімейства пасльонових, ця культура досить вибаглива і вимоглива в дотриманні умов вирощування. Методи вирощування баклажанів мають характерні особливості:

 1. Період проростання насіння становить від 8 до 10 днів з дня посадки. Природно, проросте не все насіння, а приблизно 16-17 з 20 кущів.
 2. На початкових етапах баклажани ростуть повільно, їх ріст прискорюється через місяць після проростання.
 3. Коренева система баклажанів - досить міцна, якщо ви купили якісне насіння у перевіреного виробника. В такому випадку баклажани не будуть схильні до їх характерних хвороб.
 4. Більшість сортів чутливі до перепадів температури, тому потрібно стежити за різкою зміною температурного режиму, інакше урожай плодів буде поганим або взагалі може бути відсутнім. Висаджувати насіння рекомендується при 25-30С.
 5. Баклажани повільно ростуть, залишаються дрібними і мають невелику гіркоту при поганому освітленні під час росту. Цей параметр складно контролювати, якщо насіння посаджене на відкритому ґрунті, але при посадці в тепличних умовах слід забезпечити хороше освітлення.
 6. Вимоги до вологості також суворі. Оптимальна вологість для росту баклажанів становить 80%.
 7. Садіть плоди поруч з бобовою культурою, яка добре відлякує шкідників, колорадських жуків.

Щоб культура швидко виросла, а плоди були смачними і досягли нормальних розмірів, фермери застосовують мінеральні та органічні добрива. Баклажан також буде добре рости в ґрунті, на якому до цього росли бобові, огірки або цибуля.

Як садити насіння баклажанів

Синенькі - це смачний і корисний овоч, який використовується в стравах індійської, української, грузинської, італійської та інших кухонь. Завдяки хорошим харчовим якостям і посівній здатності баклажани набули популярності повсюдно. Хороше насіння баклажанів, яке ви можете купити на сайті Агролайф - це адаптований до вирощування в українському кліматі матеріал для посіву. Але все ж варто пам'ятати, що представлена культура примхлива, за нею потрібен дбайливий догляд і ретельний полив в період вегетації.

Якщо ви хочете взяти насіння для відкритого ґрунту і вирощувати культуру через посів, а не розсаду, то приготуйтеся, що це буде тривалий процес. Ранньостиглі кращі сорти насіння баклажанів дадуть урожай лише через 100 і більше днів. Плоди пізньостиглих сортів готові до вживання через 150 днів.

Технологія посіву насіння:

 1. Перший обов'язковий етап - підготовка до посіву насіння баклажанів. Для цього посівний матеріал заливають розчином гумату натрію 3%. Перш ніж посадити насіння, збагатіть ґрунт добривом: піском, тирсою, перегноєм або біогумусом.
 2. Садіть насіння в ряд на глибину 1,5 см від поверхні ґрунту.
 3. Проводьте мульчування і ущільнення ґрунту.
 4. Після посадки засіяну площу закрийте поліетиленом. Це необхідно для утримання вологи в ґрунті.

Як зібрати і зберігати насіння баклажана

Краще насіння баклажанів для відкритого ґрунту вибирають з середнього за розміром плоду. Овоч повинен мати типовий окрас і форму. Краще насіння баклажанів для відкритого ґрунту вибирають з перезрілих плодів, тому кілька овочів для збору насіння краще залишити на кущі до холодів. Можете плоди зривати і раніше, якщо вони набули темно-бурого кольору і стали зморщеними.

Оскільки насіння баклажанів не укладене в особливу драглисту оболонку, як і у помідорів, їх не потрібно обробляти або зброджувати до руйнування оболонки. Потрібно лише промити від залишків м'якоті насіння.

Зберігання насіння вимагає дотримання наступних правил:

 • не можна зберігати злипле насіння, перед зберіганням добре промийте його, просушіть і в мішечку перетріть, щоб кожен з них лежав окремо;
 • зберігайте посівний матеріал в тканинному або паперовому мішечку, окремо від іншого насіння;
 • робіть позначки сорту на мішечку і дату заготівлі, щоб не забути;
 • зберігати посівний матеріал краще при температурному режимі в 15 градусів, не допускайте сильних перепадів температури;
 • довше зберігається насіння пізніх сортів баклажана, термін зберігання досягає 5 років.

Чому варто купити насіння баклажана оптом

Як і інші овочі на грядці, баклажани не обділені комплексом вітамінів. У них міститься велика кількість вітамінів групи В, які благотворно впливають на стан нервової системи. Також вони позбавляють від безсоння, а вітамін С, який є в складі, потрібен для профілактики грипу та простудних захворювань

Лікарі всього світу рекомендують включати баклажан до щоденного раціону вагітних жінок, оскільки в баклажані міститься фолієва кислота і багато заліза. Корисним цей овоч вважають і прихильники здорового способу життя, так як в представленому овочі міститься всього 23 ккал на 100 грам продукту. У вареному і запеченому вигляді його можна вживати, не боячись за свою фігуру. Баклажани знижують рівень холестерину, покращують стан шлунково-кишкового тракту за рахунок швидкого перетравлення їжі за рахунок клітковини.

Де замовити насіння синеньких оптом

Баклажан може виростити кожен на великій фермі або невеликому городі на дачі, доклавши трохи зусиль. Рекомендується вибирати якісне насіння в перевірених магазинах. Можете збирати насіння з баклажанів самостійно, але в такому випадку в гарному врожаї впевненим бути не можна. До того ж, збір і правильне зберігання синеньких - витратна справа за часом і людськими ресурсами.

Кожен покупець може замовити товар оптом чи вроздріб, отримати на нього гарантію якості. Продукція магазину Агролайф доступна за ціною всім верствам населення. Доставка поширюється по всій території України. Оплата замовлення здійснюється готівкою або банківською картою.