Насіння цинерарії

13 елементи(ів)

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні
 1. Цинерария Star Wars Mix, Sakata

  Починаючи з 4 357 ₴

 2. Цинерария Star Wars White Shades, Sakata
  Знижка

  Починаючи з 4 357 ₴

 3. Цинерария Star Wars Blue Shades, Sakata

  Починаючи з 4 357 ₴

 4. Цинерария Star Wars Crimson Shades, Sakata

  Починаючи з 4 357 ₴

 5. Цинерария Star Wars Pink Shades, Sakata

  Починаючи з 4 357 ₴

13 елементи(ів)

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

Цинерарія - вирощування в саду і у вазонах

Якщо ви не боїтеся експериментів і готові спробувати виростити тропічну рослину на садовій ділянці або в домашніх умовах, тоді поспішіть зв'язатися з менеджером інтернет-магазину компанії Агролайф. У нас купити насіння цинерарії прямо зараз можна за найдоступнішою ціною. Незважаючи на те, що рослина не дуже популярна в нашій смузі, ті, хто вже виростив культуру, залишилися задоволені і повідомляють про високу схожість насіння компанії Агролайф. Для посадки на великих ділянках можна купити насіння цинерарії оптом.

Як організувати посадку посівного матеріалу

Посадка насіння цинерарії і подальший догляд за культурою не вимагає багато часу і витрат, якщо правильно організувати всі процеси спочатку.

 • На першому етапі вам належить посіяти придбане насіння на розсаду. Кращий час для цього - перша декада квітня. Насіння рослини дуже дрібне, тому не слід його закладати в ґрунт, просто розсипте суміш насіння і піску на поверхні, злегка «полийте» з розпилювача і прикрийте плівкою або склом. Періодично розсаду слід поливати з пульверизатора. Сходи рослина дає дружні вже за 5-7 днів, після чого молоді саджанці пікірують у великий контейнер (при появі двох справжніх листочків). Дуже важливо пересаджувати рослину разом із грудкою землі, щоб не пошкодити ще не зміцнілі корінці.
 • Етап другий. Як тільки рослина буде готова до пересадки у відкритий ґрунт вам необхідно вибрати сонячну, але не посушливу ділянку родючого ґрунту. Висадка культури у відкритий ґрунт допустима тільки після того, як мине загроза раптових заморозків, тобто приблизно в середині травня. Пересадка здійснюється на відстані 20-25 см один від одного.
 • Останній етап в правильній агротехніці цинерарії - якісний і своєчасний полив. Якщо поливати багато - загинє коріння, недостатній полив - слабшає листя і загрожує відсутністю квітучих бутонів.

Які сорти цинерарії можна виростити самостійно

Цинерарія - прекрасна квітуча рослина та ідеальне фонове оформлення в ландшафтному дизайні. Залежно від місця росту, ви можете купити насіння:

 • декоративно-листяної культури (для відкритого ґрунту);

декоративно-квітучого сорту (для культивування в якості кімнатної культури). Купивши насіння цинерарії Sakata, ви зможете самостійно виростити свою першу квіточку на підвіконні вже до першого свята весни.