Родентициди

15 елементи(ів)

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні
  1. Шторм 0,005% в.б., Basf

    Починаючи з 373 ₴

  2. Бродівіт - родентицид, Ukravit

    Починаючи з 970 ₴

15 елементи(ів)

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

Родентициди призначені для знищення чи відлякування гризунів (мишей, кротів та інших.), і навіть деяких видів комах. Вибрати найбільш ефективні з них можна лише знаючи їхні види та форми застосування. Наприклад, відлякувач кротів купити в Україні можна відразу п'яти-шести видів, але вони не діятимуть однотипно в тих самих умовах.

Які бувають види родентицидів

Родентициди розрізняють переважно залежно від швидкості дії, і по їхньої хімічному складу. Залежно від швидкості дії дані речовини поділяються на родентициди гострої дії та підгострої (хронічної). Основні відмінності між ними полягають у наступному:

  • Швидкість реакції. Речовини гострої дії можуть спричинити загибель гризунів та інших шкідників вже через кілька хвилин, а підгострі – у міру накопичення їх в організмі, тобто ефект може бути отриманий лише після кількох тижнів застосування;

  • Ефективність. Родентициди гострої дії є результативними практично у 100% випадків, тоді як гарантувати ефективність хронічних родентицидів складно (за рахунок довгострокового очікування дії). Підгострий родентицид швидше працює як відлякувач гризунів і комах, купити який можна в нашому магазині.

Залежно від хімічної будови родентициди можна купити органічного/неорганічного походження, антикоагулянти першого/другого покоління та похідні тіомочевини. Дана характеристика безпосередньо впливає на форму і призначення препарату, що використовується, тобто він може служити як для знищення, так і як відлякувач гризунів, купити який також можна в нашому магазині.

Як використовують родентициди

Родентициди та їх використання вимагають особливої ​​обережності у виборі за швидкістю дії та хімічною будовою в тому випадку, якщо на сільськогосподарській території є інші тварини (собаки, кішки тощо). Вони також можуть споживати частину родентицидів в сховищі, що охороняється, або на посівній території. В даному випадку рекомендується відлякувач гризунів купити у вигляді пасти, гелю або порошку для додавання в прикорм або відлякувач кротів купити у формі речовини для газації (фумігації). Остання потрапляє в нори і практично повністю виключає можливість контакту з тваринами.

Отримати професійні відповіді на всі питання, пов'язані з родентицидами, можна за номером нашого магазину 0 800 217 800