Насіння гібіскусу

6 елементи(ів)

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні
 1. Гібіскус Магія ночі, GL SEEDS

  Починаючи з 35 ₴

 2. Гібіскус Сім чудес світу, GL SEEDS

  Починаючи з 27 ₴

 3. Гібіскус Король вікінгів, GL SEEDS

  Починаючи з 30 ₴

 4. Гібіскус Самотнє кохання, GL SEEDS

  Починаючи з 5 ₴

 5. Гібіскус Скарб корони, GL SEEDS

  Починаючи з 26 ₴

6 елементи(ів)

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

Насіння гібіскусу

Гібіскус - декоративна трав'яниста рослина, яка однаково добре росте і в горщику на підвіконні, і у відкритому ґрунті на клумбі або в саду. У садовому варіанті гібіскус вирощується у вигляді куща з потужними стеблами, гострим темно-зеленим листям і великими квітками (від 7-10 до 20 см в діаметрі залежно від сорту). Розмір дорослих кущів досягає 2-3 метрів заввишки. Рослина відмінно підходить для формування живоплоту або зонування ділянки. Гібіскус розмножується насінням та живцями. Виростити сіянці самостійно нескладно: культура відрізняється невибагливістю, а посадковий матеріал, куплений у надійних магазинах, зазвичай має високий відсоток схожості. Замовити насіння можна в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо однорічні та багаторічні види рослини.

Підготовка насіння гібіскусу до посадки

За наявності фітоламп сіяти гібіскус можна вже в лютому. Якщо досвічувати посіви нема чим, краще відкласти посадку до березня. Перед посадкою насіння можна стратифікувати (ненадовго помістити у вологе холодне місце). Це стане аналогом зимівлі насіння в грунті і підвищить відсоток схожості: стратифікований посадковий матеріал «прокинеться» швидше.

Перед стратифікацією насіння потрібно замочити у прохолодній кип'яченій воді. Після набухання їх поміщають у ємність з торфом або піском у співвідношенні 1:3 (одна частина насіння і три субстрату). Насіння можна стратифікувати у зволоженій тканинній серветці. Контейнер зі стратифікатом повинен мати отвори у кришці або бічних стінках для нормального вологообміну. Температура утримання насіння - від +2 до +5 ° C, термін утримання - до трьох тижнів. Вологість у контейнері має бути стабільною та помірною.

Поки насіння гібіскусу стратифікується, можна купити ґрунт для нього. Вын повинен бути легким, повітропроникним і мати рН 5,5-7,8. Грунт можна збагатити кальцієм, а в придонну частину ємності, в якій зростатимуть сіянці, помістити дренаж (наприклад, керамзит).

Посів насіння гібіскусу та пересадка сіянців

Насіння готове до посіву, коли з-під їх оболонки починають з'являтися паростки. Їх поміщають у тару, заповнену ґрунтосумышшю на три чверті і зволожену з обприскувача. Глибина посадки - 1,5 см. Пухкий верхній шар ґрунту також потрібно зволожити, а контейнер із посівами накрити плівкою або склом.

Пророщувати насіння потрібно в приміщенні з температурою не менше ніж 28°C. Кришку з посівів необхідно періодично знімати, провітрюючи ємність з ними хоча б щодня. Ґрунт повинен залишатися помірно зволоженим та розсипчастим. Розсаду пікірують на стадії 2-3 листочків.

Сходи слід тримати в місці з розсіяним сонячним світлом, а після появи листочків їх загартовують протягом двох тижнів, виносячи на повітря на кілька годин і повертаючи в тепло. Тривалість перебування на повітрі поступово збільшують.

На постійне місце молоді рослини пересаджують у другій половині травня. Для посадки вибирають сонячне місце. Пересадку проводять у похмурий день методом перевалки, зберігаючи земляний ком навколо кореневої системи. Відстань між посадковими лунками має становити не менше метра. Для посадки готують глибоку яму, на дно якої укладають перегній та кісткове борошно. Лунку засипають землею, не утрамбовуючи, і добре поливають. Надалі рослину слід поливати щодня, а першого тижня після посадки її краще притінять.

Де можна купити насіння гібіскусу

Інтернет-магазин Agrolife реалізує посадкові матеріали з доставкою поштою до будь-якого міста України. Ми співпрацюємо лише з надійними постачальниками, тому гарантуємо високу якість кожного проданого товару. У нашому магазині гібіскус в насінні можна купити за ціною від 5 гривень за упаковку вагою 0,2 г.