Субстрати

Позиції 1-20 з 128

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні
 1. Універсал — субстрат, Флорін

  Починаючи з 21 ₴

 2. Лимон — субстрат, Флорін

  Починаючи з 21 ₴

 3. Блок кокосовий, Ceres

  Починаючи з 377 ₴

 4. Диски торф'яні, діаметр 42 мм, Ellepress

  Починаючи з 2 335 ₴

 5. Брикет кокосовий, 28 шт., Ceres

  Починаючи з 1 489 ₴

 6. Чіпси кокосові, Ceres

  Починаючи з 346 ₴

 7. Диски торф'яні, діаметр 36 мм, Ellepress

  Починаючи з 2 855 ₴

 8. Мат кокосовий пресcованний, Ceres

  Починаючи з 211 ₴

 9. Орхідея — субстрат, Флорін

  Починаючи з 11 ₴

 10. Диски торф'яні, діаметр 27 мм, Ellepress

  Починаючи з 3 201 ₴

 11. Диски кокосові, 24 упаковки (10шт*65г), Ceres

  Починаючи з 1 702 ₴

 12. Субстрат універсальний Flora Plus, Garden Club

  Починаючи з 24 ₴

 13. Бегонія — субстрат, Флорін

  Починаючи з 19 ₴

 14. Щедра земля — субстрат, Щедра Земля

  Починаючи з 38 ₴

 15. Субстрат універсальний з біогумусом Поліський, Garden Club

  Починаючи з 23 ₴

 16. Фікус — субстрат, Флорін

  Починаючи з 19 ₴

Позиції 1-20 з 128

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

Субстрат для рослин купити варто заздалегідь, ще до посадкового сезону або часу пересадки кімнатних рослин. Це пов'язано з необхідністю його ретельного вибору серед безлічі видів і виробників, адже неправильно підібране поживне середовище практично відразу прирікає пересаджений в нього організм на загибель.

Купити кокосовий або торф'яний субстрат в Україні досить просто при знанні особливостей їх використання, але ось спеціалізовані субстрати, наприклад, субстрат для орхідей купити вже складніше. Таке твердження стосується ще безлічі інших рослин через складність складу, пористість структури і багато іншого.

Запобігти втраті рослини або ж погіршенню її стану через неправильно підібране поживне середовище можна за допомогою вивчення базової інформації про види субстрату, переваги та недоліки кожного з них.

Класичний субстрат на основі ґрунту

Субстрат купити на основі ґрунту можна тільки керуючись своїм особистим досвідом. Його виробників і продавців в інтернет-маркетах велике кількість, з цієї причини проблеми, де купити субстрат не виникне. В цей же час, варто звертати пильну увагу на його склад і якість, так як сумнівна економія може вбити навіть найстійкішу багаторічну рослину.

Наш інтернет-супермаркет пропонує купити субстрати оптом і в роздріб, в процесі їх вибору і покупки буде надана максимальна підтримка фахівця. На основі ґрунту, тобто класичні субстрати, купити в Україні ми рекомендуємо як універсальний варіант для домашніх рослин.

Така думка наших співробітників продиктована його насиченістю поживними речовинами (суперфосфатом, кров'яним і кістковим борошном, сульфат калієм), здатністю створити стійку основу навіть для найбільших декоративних рослин і можливістю додавання спеціальних речовин до складу основи для плекання конкретної рослини.

Єдиними недоліками класичного субстрату вважаються його вага і мінливість складу в процесі розвитку рослини. Запобігти останнім можна, якщо кокосове волокно для квітів купити заздалегідь і додати його в якості «рослинної подушки».

Торф'яний субстрат

Торф'яної субстрат трохи поступається класичним через швидке виснаження поживних речовин і труднощі зволоження при пересиханні. З цих же причин його стали замінювати таким більш прогресивним аналогом як кокосове волокно, купити в Україні яке можна за порівняно невисокою ціною. До його основних переваг відносяться висока буферність, відсутність патогенної мікрофлори і можливість багаторазового використання.

Кокосовий субстрат купити можна в різних форматах: брикетах, чіпсах, пресованих шайбах і подібному. Вибирати один з них потрібно в залежності від напрямку майбутнього застосування. Кокосовий брикет купити, наприклад, варто у випадках великого об'єму роботи. Кокосові брикети для розсади купити можна відразу і для використання за прямим призначенням, і для декоративних квітів. Великий об'єм гарантує можливість порційного поділу і найвигіднішу вартість.

Спеціальні субстрати і коли їх застосовують

Спеціальні субстрати застосовуються для певних видів рослин, що, в більшості випадків, визначається їх назвою. Субстрат для орхідей купити, наприклад, рекомендується тільки для їх періодичної пересадки, чого не скажеш про кокосове волокно. Область його застосування в рослинництві практично необмежена. Кокосові чіпси (пресований брикет) купити можна як для розсади сільськогосподарських культур, так і для усадки укорінених рослин.

Таким чином, вибирати субстрат варто акуратно і не без допомоги фахівця. Це допоможе досягти кожному фермеру або садівникові бажаного результату без зайвих витрат!

При бажанні купити субстрат оптом, звертайтеся за вказаними контактами до менеджера-консультанта AgroLife.