Насіння капусти

Позиції 1-20 з 585

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні
 1. ЦЕНТУРІОН F1 / CENTURION F1 - Капуста Білоголова, Clause

  Починаючи з 1 103 ₴

 2. ПАЛЛА ДІ НЕВЕ / PALLA DI NEVE — Капуста Цвітна, SAIS

  Починаючи з 6 ₴

 3. БРИГАДИР F1 / BRIGADIER F1 - Капуста Білоголова, Clause

  Починаючи з 1 000 ₴

 4. АНКОМА F1 / ANCOMA F1 - Капуста Білоголова, Rijk Zwaan

  Починаючи з 339 ₴

 5. ВІТАМІННА / VITAMIN — Капуста Броколі, Satimex

  Починаючи з 121 ₴

 6. ОПАЛ / OPAAL - Капуста Цвітна, Rijk Zwaan

  Починаючи з 209 ₴

 7. СЛАВА / SLAVA — Капуста Білоголова, Hortus

  Починаючи з 121 ₴

 8. СІР F1 / SIR F1 - Капуста Білоголова, Clause

  Починаючи з 470 ₴

 9. БІЛОСНІЖКА / SNOW WHITE — Капуста Білоголова, Hortus

  Починаючи з 121 ₴

 10. БІРЮЗА / BIRJUZA — Капуста Білоголова, Satimex

  Починаючи з 158 ₴

 11. ЕКСПРЕСС / EXPRESS — Капуста Білоголова, Hortus

  Починаючи з 177 ₴

 12. АТРІЯ F1 / ATRIA F1 - Капуста Білокачанна, Seminis

  Починаючи з 1 040 ₴

 13. ЄТМА F1 / JETMA F1 - Капуста Білоголова, Rijk Zwaan

  Починаючи з 339 ₴

 14. ЕЛІЗА F1 / ELIZA F1 – Капуста Білокочанна, Sakata

  Починаючи з 336 ₴

 15. КОРОНЕТ F1 / KORONET F1 — Капуста Білокачанна, Sakata

  Починаючи з 389 ₴

Позиції 1-20 з 585

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

Капуста - городня культура, найбільш популярна в слов'янських країнах. Капусту називають городньою пані, оскільки практично кожен власник ділянки купує насіння капусти оптом для багатого врожаю. Капуста - вітамінна рослина, яку використовують не тільки в кулінарії. Її застосовують в народній медицині і косметології.

Вирощування насіння капусти може бути для себе і на продаж. Головним критерієм залишається розмір качана, але крім цього також важливі колір і хрусткість листя, смакові характеристики. Найпростіший спосіб виростити городню культуру - заздалегідь зробити розсаду і тут потрібно буде купити насіння капусти потрібного вам сорту.

Насіння кращих сортів капусти

Капуста - рід рослин сімейства капустяних. Це окрема категорія городніх культур, яка включає в себе більше 50 видів. Городня культура популярна в середземноморських, європейських, азіатських країнах. Ми садимо капусту насінням тільки деяких видів, які популярні в нашій країні. Найчастіше українські фермери вибирають посадити капусту насінням конкретних сортів:

 • білоголова;
 • кольорова;
 • брокколі;
 • червоноголова;
 • пекінська.

Якщо відвідала думка замовити насіння капусти, ціна буде залежати від виду городньої культури, сорту, термінів сходів і виробника. Також продумайте заздалегідь для якої мети потрібен овоч: на продаж або для себе, для салатів, квашення, зимового зберігання або консервації. Окремі сорти рослини будуть вести себе по різному, в залежності від їх особливостей.

Як і коли правильно садити насіння капусти

Розвиток аграрного господарства і селекції дозволив вивести багато сортів рослини, які можете садити в різний час. Капуста - невибаглива культура, досить їй створити правильні умови для сходів. Зокрема, важливо розуміти, який сорт коли сходить. Термін дозрівання овоча може бути:

 • дуже ранній (50-52 днів від висадки розсади).
 • ранній (55-65 діб від висадки);
 • середньоранній (65-75 днів після посадки);
 • середній (75-110 діб після пересадки);
 • середньопізній (вегетаційний період - 85-125 діб);
 • пізній (150-160 днів - вегетаційний період).

Коли висаджувати насіння капусти - буде залежати від ваших цілей. Якщо завдання продати капусту, перевозити її, довго зберігати, то радимо середньопізні або пізні сорти (гібриди). Для консервації або квашення кращим буде посадковий матеріал з коротким вегетаційним періодом.

Посадка капусти насінням у відкритий ґрунт

Якщо плануєте посадити капусту у відкритий ґрунт насінням, рекомендуємо заздалегідь зробити розсаду. Лише деякі сорти рослини підходять для безрозсадного методу вирощування: кольрабі, білокачанна і пекінська. При цьому, на вулиці вже має бути достатньо тепло і вирощувати бажано дуже ранні і ранні сорти. Це копітка робота, яка передбачає знання конкретних секретних досвідчених городників. Простішою буде посадка капусти насінням у відкритий ґрунт вже в формі розсади.

Щоб вийшов максимально багатий, здоровий, якісний урожай, досить знайти якісне насіння капусти, де купити знаєте, а також дотримуватися нехитрих, але корисних, порад від досвідчених фермерів:

 1. Підготуйте правильну і хорошу ґрунтосуміш. Розсаду рідко роблять у звичайному ґрунті. Досвідчені фермери в більшості випадків використовують підготовлену ґрунтосуміш. Це не обов'язково купувати, можете зробити самі. Вам знадобляться дернова земля, перегній, зола. Змішавши, отримаєте субстрат, який врятує рослину від чорної ніжки, а також буде джерелом корисних мікроелементів.
 2. Виберіть правильний термін посіву. У городньої культури є як мінімум шість різних термінів дозрівання, тому дату посіву потрібно вирахувати правильно. Якщо посадковий матеріал ранній, то його садять протягом 1-3 тижнів березня. Для сіянців із середнім терміном дозрівання оптимальною буде посадка з кінця березня до останнього тижня квітня. Пізні сорти сіють з кінця квітня до середини травня.
 3. Перед посівом також потрібно підготуватися. Точніше підготувати ґрунт, рясно поливши. Сіянці рослини дуже люблять воду і на старті поглинають більше 50% від своєї ваги. При цьому, перші кілька днів після посіву їх краще не поливати.
 4. Правильне пікірування потрібне не всім. Найчастіше цей спосіб використовують для савойської, цвітної, броколі. Для білокачанних сортів буде доречно, якщо це пізні сіянці. Також пікірування допоможе, щоб прорідити сіянці, забезпечити майбутній овоч максимальним живлення. Найчастіше пікірування виконується за схемою 3Х3.
 5. Налаштовуємо світло, температуру, графік поливу. Щоб саджанці розвивалися, їм необхідне підсвічування, що можете зробити за допомогою люмінесцентної лампи (в середньому - 12 годин на добу). Водний баланс у ґрунті намагайтеся дотримувати завжди: земля не повинна бути занадто сухою або вологою.
 6. Підживлюємо і загартовуємо рослину. У розсадний період саджанці потребують підгодовування. Найчастіше є три підгодовування рослини: через 7 днів, через 2 тижні, за 3 дні перед висадкою. Також важливо загартовувати рослини за допомогою відкриття кватирки, періодичного зберігання саджанців на балконі або на вулиці. Через тиждень після пікірування скорочується кількість поливу і розсаду переносять на балкон або на вулицю.
 7. Профілактика і лікування городньої культури. Проблеми з овочами можуть виникати через неправильний полив, різкий перепад температури, сухе повітря або з іншої причини. Важливо знайти і відреагувати своєчасно, щоб зберегти саджанці.

Капуста насінням для розсади при усвідомленому підході до підготовки буде рости швидко, а урожай буде великим і смачним. Досвідчені агрономи не викидають упаковки від насіння, оскільки це допомагає визначитися з приблизною датою збору. Щоб зібрати урожай для тривалого зберігання та продажу, намагайтеся вибирати сухий день, щоб не було ні опадів, ні підвищеної вологості. Навіть температура повітря грає роль: вдень має бути не більше +8°С, а вночі - -3°С. Якщо вже почався період дощів, обов'язково просушіть овочі під навісом або в сараї і тільки потім ховайте в льох або комору. В іншому випадку є ймовірність, що овочі почнуть гнити.

Як купити насіння капусти в Україні?

У нашому магазині насіння капуста одна з найпопулярніших городніх культур. Вона добре продається, смачна, поживна, корисна. При цьому, досить дотримуватися деяких порад агрономів, купити добре насіння капусти, щоб урожай вийшов максимальним. У нашому каталозі є більше сотні сортів і гібридів, серед яких український фермер може знайти найкраще насіння капусти для свого господарства. Купуючи агро-товари у нас, українські фермери отримують:

 • гарантію якості на всі категорії товарів з каталогу;
 • чесний цінник без зайвих націнок;
 • доставку з нашого власного складу без посередників;
 • доставку в будь-яке місто або населений пункт України;
 • відправлення замовлення протягом 24 годин після оформлення заявки.

Зручні фільтри (виробник, тип рослини, упаковка, термін дозрівання, середня вага, місце вирощування та інші) допоможуть у пошуку та підборі посадкового матеріалу. Також з підбором можуть допомогти менеджери по телефону або онлайн.