Граблі

Позиції 1-20 з 205

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні
 1. Граблі віялові розсувні, Mastertool

  Починаючи з 157 ₴

 2. Граблі пластикові, Mastertool

  Починаючи з 23 ₴

Позиції 1-20 з 205

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

Граблі садові та їх класифікація

Незважаючи на сучасну майже суцільну механізацію сільськогосподарських робіт, без застосування ручної праці не обійтися. Традиційні знаряддя для догляду за ґрунтом та рослинами, збирання врожаю чи ділянки завжди будуть мати попит. У хорошого господаря завжди припасені справні граблі, лопати, сокири, сапки та багато іншого.

Граблі – один із найдавніших інструментів, що застосовуються людиною для робіт на садово-городніх ділянках. Ними розпушують і розрівнюють ґрунт, прибирають бур'яни та чистять територію. Традиційна конструкція проста та надійна – металева поперечка з насадженими на неї зубами, закріплена на довгому держаку. Існує кілька різновидів інструменту:

 • Грабки - мають особливо довгі зуби, прикріплюються до коси і служать більш ретельному укладанню хліба, що скошується.
 • Грабельки – маленький інструмент, за допомогою якого збирають ягоди з кущів або обробляють ґрунт у самої рослини.
 • Лісові граблі з хрестоподібним хребтом
 • Кінні граблі – розрізняють англійські та американські різновиди
 • Тракторні

Зубці грабель можуть бути різної форми

 • Прямі
 • Плоскі
 • Повернуті

Розрізняють різновиди грабель за функціональністю

 • Універсальні
 • Граблі – аератор – для роботи на важких ґрунтах, мають високоміцні сталеві зубці.
 • Збиральні або віялові

Останній різновид користується особливою популярністю за рахунок незвичайної віялової конструкції – зубці виконані з тонкого дроту із загнутими кінцями. Купити граблі віялові доцільно для якісного та швидкого прибирання ділянок від листя та сміття.

Де купити граблі гарної якості?

У сучасних магазинах продається безліч різноманітних різновидів грабель, але краще купити граблі, що мають невелику вагу. Робоча частина такого інструменту виконана із загартованої міцної сталі, можна купити граблі в Україні та з легкого алюмінію, вага їх не перевищує 700 – 800 гр. В останнє десятиліття користуються популярністю граблі з міцного пластику, їх вага складає всього близько 200 гр. Економічно вигідно купити лопату, граблі з титану, який має всі необхідні характеристики для якісного садово-городнього інвентарю: міцність, легкість та надійність.

Гарний господар заздалегідь купить граблі для сіна, і краще не прості, а механізовані. Прикладом цього є конструкція грабель – ворошилок «Сонечко». Купити граблі «Сонечко» зручно фермерам, які працюють на луках, використовують інструмент для швидкого якісного ворошення та збирання сіна. Краще купити граблі ворошилки п'ятиколісної конструкції, вони працюють ефективніше за грабель чотириколісної конструкції за рахунок збільшення швидкості роботи.

Сучасні віртуальні торгові майданчики надають широкий вибір місць де купити граблі. За відгуками користувачів, найбільш вигідно, дешево та швидко купити нові граблі можна у спеціалізованих інтернет-магазинах.