Поливні шланги

Позиції 1-20 з 245

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

Позиції 1-20 з 245

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

Поливні шланги

Поливні шланги - частина системи зрошення, яка використовується в приватному і комунальному садівництві, аграрному та сільськогосподарському секторі. Від якості шлангів залежить функціонування системи поливу цілком, тому при їх виборі ми рекомендуємо звертати увагу в першу чергу на щільність стінки, кількість її шарів і робочий тиск усередині системи. Інтернет-магазин Agrolife пропонує купити поливний шланг і комплектуючі до нього. Вивчити ціни, фото та характеристики товарів можна в нашому каталозі.

Види шлангів для поливу

Виробники постачають на ринок великий вибір поливальних трубок, що відрізняються одна від одної параметрами функціональності, довжиною, матеріалами, з яких вони виготовлені, і типом зрошення, проте все це різноманіття можна розділити на три великі групи:

  • Класичні поливальні трубки. Їх використовують в якості універсальної частини системи водопостачання для садових ділянок будь-якого типу. Характерні особливості класичних шлангів - високий показник гнучкості і морозостійкість.

  • Гофровані трубки. Витримують більший тиск і натиск, тому підходять не тільки для водопостачання, а й для водовідведення. Мають підвищену ригідність в порівнянні з класичними, тому можуть використовуватися на дачах з водовідведенням, що характеризується високою жорсткістю.

  • Шланги-зрошувачі. Такі поливальні шланги для городу відрізняються від інших наявністю отворів різного діаметру, виконаних на однаковій відстані по всій довжині трубки. Завдяки цьому полив здійснюється рівномірно й економно. У цю ж групу входять краплинні стрічки, що представляють собою готові самостійні системи зрошення.

Розрізняють також армовані, силіконові, плоскі, ПВХ і гумові трубки для поливу. У нас можна знайти шланги з будь-якого матеріалу, а також підібрати трубки потрібної довжини і діаметру.

Поливальні шланги: де купити в Україні

Вибрати зрошувальні системи можна в інтернет-супермаркеті Agrolife. Ми продаємо товари з доставкою поштою в будь-яке місто країни. В наявності посадочні матеріали, техніка і ручні інструменти, засоби по догляду за рослинами і препарати для їх захисту від шкідників. Оплатити замовлення можна онлайн або готівкою при отриманні. Ми працюємо з надійними постачальниками, тому гарантуємо якість товарів, що реалізуються.