Насіння моркви

Позиції 1-20 з 183

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні
 1. КОРДОБА F1 / KORDOBA F1 - Морква, Bejo

  Починаючи з 2 485 ₴

 2. ШАНТАНЕ / SHANTANE — Морква, Hortus

  Починаючи з 149 ₴

 3. САТУРНО F1 / SATURNO F1 - морква, Clause

  Починаючи з 717 ₴

 4. КАМПІНО / KAMPINO — Морква, Satimex

  Починаючи з 200 ₴

 5. ШАМАРЕ / CHAMARE — морква, Semo

  Починаючи з 149 ₴

 6. БОЛІВАР F1 / BOLIVAR F1 - морква, Clause

  Починаючи з 2 714 ₴

 7. ОСІННЯ КОРОЛЕВА / AUTUMN QUEEN — Морква, Satimex

  Починаючи з 149 ₴

 8. МОНАНТА / MONANTA - Морква, Rijk Zwaan

  Починаючи з 124 ₴

 9. ЛАГУНА F1 / LAGUNA F1 - Морква, Nunhems

  Починаючи з 775 ₴

 10. КАРОТІНА / KAROTINA — Морква, Semo

  Починаючи з 149 ₴

 11. ЛОНГ РОТЕ ШТУМПФЕ / LONG ROTHE STUMPF — Морква, Satimex

  Починаючи з 149 ₴

 12. КАНАДА F1 / CANADA F1 - Морква, Bejo

  Починаючи з 755 ₴

 13. КАРІНІ / CARINI - Морква, Bejo

  Починаючи з 383 ₴

 14. БОЛТЕКС / BOLTEX - морква, Clause

  Починаючи з 1 704 ₴

 15. КАРДІЛА / KARDILA — Морква, Semo

  Починаючи з 149 ₴

 16. ОРТОЛАНО / ORTOLANO — Морква, Hortus

  Починаючи з 126 ₴

 17. БЕРЛІКУМ / BERLIKUM — Морква, Hortus

  Починаючи з 126 ₴

 18. ВАНДА / VANDA — Морква, Semo

  Починаючи з 149 ₴

 19. ЯРАНА F1 / JARANA F1 — Морква, Semo

  Починаючи з 167 ₴

 20. АБАКО F1 / ABACO F1 - Морква, Seminis

  Починаючи з 5 511 ₴

Позиції 1-20 з 183

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

Насіння моркви

Перед городниками і фермерами України щорічно виникає необхідність купити насіння моркви, щоб бути готовими до початку посіву. Цей корисний овоч легко вирощувати навіть без спеціальних теплиць та інвентарю, при цьому він хороший як для домашнього використання, так і для продажу. Однак, це не привід розслаблятися - вибирати сорти насіння моркви треба уважно, враховуючи ряд важливих чинників. Враховувати деякі рекомендації треба і під час підготовки ділянки, висадки насіння моркви у відкритий ґрунт, або ж створення розсади.

Що врахувати при виборі насіння моркви?

Найважливіше, щоб сорт був районованим. В іншому випадку розраховувати на хороший урожай не доведеться. Під районуванням мається на увазі здатність рослини активно розвиватися у вашій кліматичній зоні. На території України кілька таких зон, тому вибирати товари слід вдумливо.

Витривалість майбутніх рослин - ще одне питання, яке турбує фермера. Цю характеристику часто вказують на упаковці з насінням моркви селекціонери. Так, деякі сорти від початку стійкі до впливу паразитів, захворювань, грибків. Однак, якщо купити насіння моркви з великою витривалістю, вас чекають і мінуси: не дуже високий урожай або висока ціна.

Термін вегетації теж має значення. Ранню моркву саджають вже в березні, і збирають раннім літом. Вона найкраще підходить для фруктових та яблучних салатів, та й її можна їсти сирою, адже у неї дуже насичений смак. А ось пізні сорти частіше залишають на зиму, адже у неї найвищі показники лежкості.

Не варто також забувати, що спочатку вибирають між сортами і гібридами. Гібриди смачніші, крупніші, легше вирощуються. Однак, вони в рази дорожчі, і не залишають після себе насіння моркви.

Важливо відзначити, що характеристики майбутнього плоду теж від початку залежать від якості насіння. Коли фермер вирощує моркву на продаж, він намагається підбирати найбільші і барвисті сорти. Яскрава помаранчева і велика морква - ідеальний товар, який приверне увагу покупців. Не менш важливі характеристики: форма, колір.

Як посадити насіння моркви?

Перший крок для посадки моркви - це закупівля насіння. Зазвичай його купують заздалегідь, за півроку до посівного сезону. Тоді є можливість заощадити на вартості, а саме ж насіння при правильному зберіганні не зіпсується.

Другий крок - підготовка ділянки. Вам треба ще восени обробити землю: виділити на ній територію під розсаду моркви, обробити її сапкою та іншим інвентарем, помістити в лунки органічні добрива.

Ґрунт готують до посадки насіння моркви спочатку осені, а потім ранньою весною. У березні теж не можна відразу приступити до посівних робіт: спочатку потрібно правильно підготувати насіння. Для цього замочіть його у звичайній воді на 4 дні, тричі на день змінюючи воду. Можна робити це навіть частіше. Інший варіант - замочуйте його не у воді, а в розбавленому мінеральному добриві. Тоді скоротити термін замочування можна всього лише до однієї доби.

Лише потім приступають до посадки насіння моркви у відкритий ґрунт. Іноді ж попередньо висаджують розсаду в контейнері, а на город переносять культури вже ближче до кінця весни. Якщо все ж вирішили висадити насіння моркви у відкритий ґрунт, то не треба залишати багато простору між грядками: ця рослина не займає багато місця. Глибина загортання насіння: приблизно 5-6 см.

У чому користь моркви?

Головна користь моркви - це велика кількість каротину. Ця речовина надзвичайно важлива для зору людини, тому до моркви всіх нас привчають з дитинства. Більше цієї речовини є тільки в гарбузах, але ось смак гарбуза подобається далеко не кожному. А морква, з точки зору кулінарії, універсальний продукт.

Також до складу кращих сортів насіння моркви, а точніше самого плоду, входить чимало вітамінів, мікро і макромінерали. Вони корисні для здоров'я людини, і часто навіть використовуються в лікувальних цілях.

Де купити насіння моркви?

Найкраще насіння моркви сучасний фермер може купити в інтернет магазинах, навіть не покидаючи межі свого будинку. Українці роблять такі покупки в Агролайф. Тут є насіння овочів, ягід, зелені, фруктів, декоративних рослин. В тому числі тут ви знайдете і насіння моркви. Подивіться каталог, щоб знайти для себе відповідь: яке насіння моркви краще з представлених. Також AgroLife - це широкий вибір добрив, пестицидів, гербіцидів, сільськогосподарського інвентарю.

Доставка: Новою Поштою по всій Україні. Оплата: післяплатою або переказом з банківської карти. Можлива доставка посилки за будь-якою вказаною вами адресою. Якщо маєте потребу в консультації і пораді, то телефонуйте на гарячу лінію AgroLife.