Горщики для розсади

4 елементи(ів)

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні
 1. Горшок круглий, Kloda

  Починаючи з 3 ₴

 2. Горщик квадратний, Kloda

  Починаючи з 3 ₴

 3. Горшок подвесной + крючок, Kloda

  Починаючи з 26 ₴

4 елементи(ів)

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

Розсадні горщики призначені для використання на початковому етапі пророщування насіння або вирощування розсади до моменту висадки у відкритий ґрунт. Горщики для розсади купити в Україні можна двох видів і кожен з них має свої переваги:

 • Пластикові. Купити пластикові горщики для розсади рекомендується з метою індивідуального розсаджування практично будь-яких культур в домашніх умовах або з комерційною метою. Перевагою їх використання фахівці називають виключення необхідності проривання сходів і порівняно швидке зміцнення кореневої системи. Пластикові горщики для розсади купити оптом вигідно для тепличних або повноцінних фермерських господарств.
 • Торф'яні горщики купити варто для безпосередньої пересадки у відкритий ґрунт. Цим вони кардинально відрізняються від пластикових. Такий горщик для розсади купити вигідно, так як він є одночасно і тимчасовою ємністю для вирощування, і поживним середовищем. Використання додаткових поживних засобіів не знадобиться, але пористість торфу повністю виключає можливість зберігання розсади на відкритому повітрі. Будь-яке потрапляння вологи призведе до передчасного розмокання/розчинення горщика.

Де купити горщики для розсади

Інтернет магазин Agrolife пропонує купити горщики для розсади відмінної якості і за найбільш вигідними цінами. Фахівці виділяють кілька основних переваг, чому обов'язково варто купити горщики під розсаду:

 • Економічність. Горщики для розсади купити оптом вигідно для тепличного вирощування і домашнього використання. У першому випадку вони не займають багато місця для зберігання і недорого коштують, у другому - виключають необхідність додаткового підживлення молодої рослини, а значить і зайвих фінансових витрат;
 • Довговічність. Горщики пластикові купити можна для щорічного використання, їх термін експлуатації не обмежений;
 • Компактність. Купити горщики для розсади оптом вигідно завдяки універсальності їх форми і можливості вибору необхідних розмірів;
 • Екологічність. Пластикові та торф'яні горщики виконані з екологічних матеріалів, а значить не можуть нашкодити здоров'ю рослини і людини.

Таким чином, розсадочні горщики оптом чи вроздріб купують всі сучасні фермери на етапі вирощування молодої культури через їх незаперечні переваги і для отримання багатого врожаю. Якщо їм це вдається, то обов'язково вдасться і Вам. Варто тільки спробувати!