Вила

Позиції 1-20 з 25

Сторінка
на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні
 1. Вила 0,75 кг FT-2008, INTERTOOL
  109 ₴
  Немає в наявності

Позиції 1-20 з 25

Сторінка
на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

Вила

Вила - багатофункціональний ручний садовий інструмент, популярний серед садівників, дачників, власників городів та присадибних ділянок. Загальне призначення інвентарю — переміщення пухкої маси (найчастіше рослинної), проте крім універсальних моделей ринку садового інвентарю зустрічаються і спеціалізовані, призначені до виконання вузького переліку завдань. Замовити вила можна в інтернет-магазині Agrolife. Ми співпрацюємо з надійними постачальниками садового інструментарію, тому гарантуємо якість кожного проданого товару.

Які вила купити

Існує три різновиди вил: копальні, збиральні та гною.

 • Копальні мають прямі зубці. Призначені для викопування сільськогосподарських культур та розпушування ґрунту.
 • Найдоступніший аератор. З їхньою допомогою можна також видаляти бур'яни.
 • Збиральні вила ширші, площа їхньої робочої частини значно більша, ніж у копальних, а зуби віддалені один від одного. Цей вид інструменту легкий. Він призначений для згрібання та переміщення сіна, листя, сміття. Може мати грановані, круглі та плоскі зуби (зазвичай їх чотири).
 • Гнойові вила схожі на ківш: вони мають чотири вигнуті зубці. Така конструкція дозволяє утримувати та переміщати перегній.

Для виконання більшості завдань з догляду за садом та городом зазвичай достатньо копальних або збиральних вил.

Як вибрати садові вила

Щоб вила стала для вас надійним робочим інструментом, а використовувати їх було зручно, дотримуйтесь наступних рекомендацій щодо вибору:

 • Купуйте інвентар під свій зріст. Від довжини рукояті залежить, наскільки легко буде керуватися вилами. Оптимальною вважається така висота, за якої ручка доходить вам до грудей.
 • Вибирайте матеріал рукояті, виходячи з передбачуваного навантаження на неї. Моделі з дерев'яним живцем підійдуть для перекопування пухкого ґрунту, а для роботи з чорноземом та глинистим ґрунтом краще зробити вибір на користь металевих ручок. Плануєте працювати з інструментом часто і подовгу — є сенс придивитися до моделей з пом'якшувальними насадками на ручку. Це допоможе не травмувати руки під час роботи.
 • Пам'ятайте про можливість придбати полегшений варіант інструменту. Легкі моделі спростять роботу на ділянці, не втрачаючи при цьому як.

Ширина вил, число і форма зубців безпосередньо залежить від того, як саме ви маєте намір використовувати інвентар. Для перекопування грядок краще вибрати вузький інструмент із двома-трьома зубцями. Для роботи з добривом, збиранням, утримуванням та перенесенням сіна, сміття чи перегною підійдуть вила з чотирма-п'ятьма широко розставленими зубцями.

Де можна придбати вила для сіна?

Замовити садові вила з доставкою можна в інтернет-магазині Agrolife. Ми надсилаємо товари до будь-якого міста України трьома транспортними компаніями. Сплатити замовлення можна через систему онлайн-банкінгу або готівкою при отриманні товару. Ми ретельно упаковуємо садовий інвентар перед відправкою. У нас можна придбати вила за ціною від 109 гривень.