Насіння томату

Позиції 1-20 з 663

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні
 1. ПІНК / PINK — Томат Детермінантний, Hortus

  Починаючи з 47 ₴

 2. БАГІРА F1 / BAGHERA F1 – Томат Детермінантний, Clause
  Хiт продажу

  Починаючи з 13 ₴

 3. АСВОН F1 / ASVON F1 — Томат Детермінантний, Kitano Seeds

  Починаючи з 402 ₴

 4. СОЛЕРОССО F1 / SOLEROSSO F1 - Томат Детермінантний, Nunhems

  Починаючи з 326 ₴

 5. МАХІТОС F1 / MAHITOS F1 - Томат Індетермінантний, Rijk Zwaan

  Починаючи з 282 ₴

 6. ЯМАМОТО (КС 10) F1 / YAMAMOTO (KS 10) F1 — Томат Індетермінантний, Kitano Seeds

  Починаючи з 349 ₴

 7. ФЕНДА F1 / FENDA F1 – Томат Рожевий Індетермінантний, Clause

  Починаючи з 1 166 ₴

 8. БІГ БІФ F1 / BIG BEEF F1 - Томат Індетермінантний, Seminis

  Починаючи з 452 ₴

 9. ПЬЄТРА РОССА F1 / PETRA ROSSA F1 – Томат Детермінантний, Clause

  Починаючи з 11 ₴

 10. КОЛІБРІ F1 / СOLIBRI F1 – Томат Індетермінантний, Clause

  Починаючи з 986 ₴

 11. ДІНО F1/ DINO F1 — Томат Детермінатний, Clause

  Починаючи з 756 ₴

 12. РОМА / ROMA — Томат Детермінантний, Hortus

  Починаючи з 76 ₴

 13. КЕМПБЕЛЛ / CAMPBELL — Томат Детермінантний, Hortus

  Починаючи з 7 ₴

 14. КРІСТАЛ F1 / CRISTAL F1 – Томат Індетермінантний, Clause

  Починаючи з 679 ₴

 15. ОРАНЖ / ORANZE — Томат Детермінантний, Semo

  Починаючи з 140 ₴

 16. КІБО F1 (KS 222) / KIBO F1 (KS 222) — Томат Індетермінантний, Kitano Seeds

  Починаючи з 413 ₴

Позиції 1-20 з 663

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

Насіння томатів

Насіння томатів купує будь-який городник, садівник або фермер. Цей овоч широко застосовується в кулінарії, і при цьому його можна вирощувати в усіх кліматичних зонах України. Однак, томат - досить вимогливий до догляду овоч. Його потрібно максимально захистити від несприятливих факторів навколишнього середовища. Дуже сильно підсумкова врожайність буде залежати також від того, яке ви вирішите купити насіння томатів.

Що врахувати при виборі насіння томатів?

Будь-який каталог насіння томатів наповнений різноманітними фільтрами, тому що є різні види цієї культури. Для початку варто визначитися, що вам потрібно: сорти або гібриди. Перевага сортів: в плоді є насіння, яке можна зібрати, і посіяти в наступному році. Крім того, сорти в кілька разів дешевші. Гібриди ж популярні завдяки великим, красивим плодам з насиченим смаком. Вони також стійкі до факторів навколишнього середовища. Два основних недоліки гібридів томату: висока вартість, і відсутність насіння в плоді. Кожен раз доведеться купувати нове насіння, якщо ви захочете вирощувати цю рослину у себе на ділянці.

Є й інші важливі характеристики, на які слід дивитися, коли питання "сорт або гібрид" було вирішене.

Районування

Один і той же сорт помідора можна вирощувати в різних кліматичних умовах. Одні рослини краще переносять спеку і сухість, інші - заморозки і вологу. Тому подивіться на характеристику товару: чи підійдуть вони для місця вашого проживання. Всього в Україні, зазвичай, виділяють три кліматичні зони. Різні сорти томатів краще вирощувати в різних областях країни.

Термін вегетації

Коли ви плануєте садити томати в ґрунт або контейнери? Від цього залежить те, який вид культури слід підібрати. Коли аграрій планує посадити помідори ранньою весною, і вже в кінці весни/на початку літа отримати перші врожаї - найкращим варіантом будуть ранні сорти.

Середні та пізні сорти висаджують трохи пізніше, і часу до появи перших плодів проходить більше. Також у таких овочів дещо інший зовнішній вигляд і смак. Їх найчастіше використовують для консервації, рідше - для салатів.

Тип насіння томатів

Планування простору на городі - ще одне важливе завдання, з яким зіштовхується рослинник. Потрібно зробити так, щоб рослини не заважали розвиватися іншим кущам. За особливостями розвитку куща розрізняють чотири типи томатів:

 • детермінантний;
 • індетермінатний;
 • напівдетермінантний;
 • напівіндетермінантний.

Детермінантним називають насіння томату, яке обмежене в своєму рості. Якщо ви посадите його, то на ділянці виростуть невеликі, акуратні кущі. Це економить місце, полегшує роботу рослинника. Однак, є і мінус - кількість врожаю. Індетермінантні томати ростуть постійно: вгору і ширину. Тому на них може рости в рази більше плодів. Купувати їх має сенс, якщо ви готові поставити на ділянці спеціальні підпірки для рослин, та й взагалі активно доглядати за розсадою.

Колір, форма і смак плоду

Характеристики плоду залежать від того, яке ви вирішите купити насіння томатів. Є плоди червоних, рожевих, жовтих, рожевих, чорних та інших томатів. Форма у них може бути або більш округла, або ж більш витягнута. Смак оцінювати доведеться не за шкалою добре/погано: у кожного сорту або гібриду є свої смакові особливості, які підійдуть людям з різними уподобаннями, і навіть для приготування абсолютно різних страв.

Урожайність

Селекціонери створюють сорти томатів з різною врожайністю. Є високоврожайні, середньоврожайні і низьковрожайні сорти. Причому не можна сказати, що все найкраще насіння томатів належить до високоврожайного. Якщо врожайність культури висока, то і витривалість її нижча. Тому низьковрожайне насіння томатів користується популярністю серед власників невеликих городів і приватних господарств. Його ж частіше розводять у вигляді розсади на підвіконнях.

Витривалість

Як ми раніше помітили, витривалість рослини тісно пов'язана з її врожайністю. Однак, від чого культура повинна бути захищена? Фермери-аграрії борються з рядом проблем, які можуть вплинути на збереження розсади:

 • захворювання;
 • грибки;
 • комахи та інші шкідники;
 • ультрафіолетове випромінювання, нестача поживних речовин та інші фактори навколишнього середовища.

Підбір насіння впливає на те, наскільки стійкі томати будуть до цих об'єктивних факторів. Однак, навіть найбільш витривалий сорт має бути забезпечений повноцінним доглядом. В ідеальному варіанті будуйте для томатів парники, теплиці, і обов'язково удобрюйте ґрунт.

Де купити насіння томатів?

В інтернет-магазині AgroLife городники купують різні сорти томатів: ранні та пізні, детермінантні та індетермінантні, низько і високоврожайні. Ви знайдете краще насіння томатів для відкритого ґрунту, а також види для кімнатної розсади, гідропоніки. В каталозі насіння томатів є також гібриди від передових європейських селекційних компаній. Також фермер знайде на сайті АгроЛайф інвентар для створення розсади, облагородження городу. Представлений широкий спектр органічних і мінеральних добрив, засоби для боротьби з паразитами.

Сервіс - чергова перевага Агролайф. Насіння можна купити як в роздріб, так і оптом. Для покупців постійно проводяться акції та розпродажі. Якщо ви постійний клієнт, то ви отримуєте бонусну систему і масу інших переваг.

Доставка посилок: Новою Поштою по всій Україні. Якщо хочете, компанія-перевізник пропонує послугу кур'єрської доставки, або ж особисто відвідайте відділення пошти. Доставка насіння поштою абсолютно безпечна: ви отримаєте якісний і збережений продукт протягом тижня. Оплата - післяплатою або переказом з банківської карти. Для перекладу можна скористатися мобільним додатком або терміналом.