Саджанці смородини

19 елементи(ів)

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

19 елементи(ів)

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

Саджанці смородини

Смородина - багаторічний ягідний чагарник, один з найпопулярніших в нашій країні. Саджанці смородини можна купити і навесні, і восени: вони легко переносять транспортування, можуть зберігатися протягом довгого часу без критичних втрат життєвих ресурсів, а після посадки ростуть невибагливими. Замовити посадочні матеріали з доставкою по Україні можна в інтернет-магазині Agrolife. Ми відправляємо товари поштою. Наші консультанти допоможуть з вибором сорту, що підходить під умови конкретного саду.

Саджанці смородини: агротехніка посадки 

Кращий час для посадки смородини - місяць з середини вересня до середини жовтня восени і період з припинення заморозків до того, як розпускаються бруньки - навесні. Ягода віддає перевагу нейтральним і слаболужним (краще - суглинні), добре дренованим грунтам, погано росте на заболочених і кислих. Вибирайте для посадки освітлені частини саду: рослина любить сонячні промені. Допускається лише невелике притінення.

Ділянку перекопують перед посадкою, а потім вносять органічні добрива: деревна зола, компост, перегній. Посадочні ями слід розміщувати на відстані не менше 1,5 м. Габарити лунки - 50 см в ширину, 50 см в довжину, 40 см глибини. Перед посадкою в лунку вливають 2 відра води. Подальші посадочні роботи починають тільки після повного всмоктування води. Саджанець розміщують по центру ями, акуратно розправляють коріння, уникаючи заломів і перегинів, і тільки після цього засипають землею. Після того як яму закопають, її знову поливають відром води, а грунт навколо куща мульчують торфом або перегноєм.

Правила догляду

Саджанці смородини, куплені оптом і в роздріб, потребують регулярної обробки від шкідників, особливо в період формування зав'язі і цвітіння. Рослину можна обприскувати, а основу стебла - побілити. Поливати смородину також потрібно регулярно, приблизно раз на тиждень, з розрахунку 1 відро на кущ. Закінчувати полив потрібно розпушуванням грунту над корінням, також по можливості мульчуйте його.

Вирішили купити саджанці смородини? Подбайте про інструмент для їх обрізки. Обрізку рослини потрібно проводити щорічно навесні. Залишайте від 2 до 4 розвинених юруньок на пагонах. До наступного року відсікайте всі слабкі і молоді пагони, залишивши всього 4 домінуючих: саме вони згодом сформують кістяк куща. До третього року потрібно залишити лише 5 домінуючих гілок, а всю молоду поросль краще прибрати. До 5 року після посадки кущ буде складатися зі скелета приблизно в 20 гілок.

Незважаючи на морозостійкість і червоної, і чорної смородини, молоді кущі краще вкривати на зиму. Для цього рекомендується використовувати пріле листя, спанбонд, плівку і толь.

Де саджанці смородини можна купити в Україні?

Купити посадочні матеріали, агротехніку і засоби захисту рослин від шкідників можна в інтернет-магазині Agrolife. Ми співпрацюємо тільки з надійними постачальниками. Це дозволяє нам гарантувати якість реалізованого товару.

Оплатити замовлення у нас можна готівкою при отриманні посилки на пошті або онлайн відразу після оформлення заявки. Ми пропонуємо своїм покупцям вигідні ціни. Вивчити всі сорти смородини та інші пропозиції нашого магазину можна в каталозі. У нас можна купити смородину, саджанці якої продаються за ціною від 46 гривень за штуку. Ми дбайливо пакуємо товари, використовуючи для цього стретч-плівку і захисні каркаси з картону, а після упаковки маркуємо посилки як крихкі, які вимагають особливо обережного поводження. Доставляємо замовлення трьома транспортними компаніями. Якщо сума вашого замовлення перевищує 2000 гривень, ми не будемо брати з вас гроші за його доставку.