Елементи живлення

Позиції 1-20 з 57

Сторінка
на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

Позиції 1-20 з 57

Сторінка
на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

Батарейки та елементи живлення

Щодня ми використовуємо таку кількість електроприладів, що часом цього навіть не помічаємо. Примітно, що більшість техніки працює на портативних елементах живлення, які в побуті називають батарейками. Безперечними перевагами таких елементів є їхня компактність, тривалий час роботи, а також доступність.

Існує кілька видів батарейок, на які їх поділяють залежно від типу електроліту:

  • Сухі (сольові, вугільно-цинкові)
  • Heavy Duty ("потужний" сухий елемент, хлорид цинку)
  • Лужні («алкалінові», лужно-марганцеві, марганцево-цинкові)
  • Ртутні
  • Срібні
  • Повітряно-цинкові
  • Літієві

Кожен з цих видів має свої недоліки та переваги, і кожен із них користується популярністю.

Крім того, всі батарейки різні за своїм розміром та призначенням. Наприклад, маленькі батарейки типу ААА, які часто називають мізинчиковими, переважно використовуються в електронних приладах невеликого розміру: теле- та радіопультах, фотоапаратах, різних вимірювачах (тонометрах тощо). Плюсом є і те, що купити батареї ААА можна практично скрізь, оскільки вони дуже популярні. Для більшої техніки та прилад доречно використовувати батарейки АА (пальчикові). Купити пальчикові батареї високої якості можна в інтернет-магазині Агролайф.

Для великої техніки або для приладів, які інтенсивно витрачають заряд акумулятора, наприклад, ліхтарі, створені більші моделі батарейок. Прикладом є батарейки для ліхтарів, купити які ви можете в магазині Agrolife.

Ще одним параметром, який необхідно знати при виборі та купівлі батарейок, це їхня ємність, яка вимірюється в ампер-годинниках. Чим більший цей показник – тим довше пропрацює батарейка, і, відповідно, тим вища її ціна. З іншого боку, ці елементи живлення окупають себе краще, ніж кілька батарейок з аналогічною сумарною ємністю. Не можете визначитися з потрібною ємністю? Рекомендуємо купити батарейки 18650 мАг, які є оптимальним варіантом для всіх цілей.

Однією з останніх новинок є батареї, що перезаряджаються. Витративши один заряд такого акумулятора, його можна зарядити знову за допомогою спеціального зарядного пристрою, і так до тисячі разів. Придбати такі батареї, а також купити зарядне для батарей тепер можна і в Україні, в нашому інтернет-магазині.

Де придбати батарейки?

Здавалося б, що може бути простіше? Однак, потрібно враховувати, що у роздрібному продажі, як правило, представлені лише найбільш ходові види батарейок. Тому підібрати в таких точках продажів потрібні вам батареї може виявитися досить проблематично.

Набагато практичніше купити акумуляторні батареї в інтернет-магазині Агролайф. Широкий асортимент, представлений на нашому сайті, нікого не залишить байдужим. Примітно, що у нас можна купити батарейки швидко і за дуже привабливими цінами. Своїм клієнтам ми також пропонуємо купити акумулятори батареї з можливістю повторної зарядки. Збираєтесь у відпустку чи відрядження? Достатньо лише купити батареї АА, і можна бути спокійним, що техніка працюватиме.

Якщо ви все ще думаєте, де купити батарейки в Україні - просто звертайтеся в інтернет-магазин Агролайф.