Насіння бальзаміну

9 елементи(ів)

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

9 елементи(ів)

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

Бальзамін: кімнатний гість родом із тропіків

Бальзамін - довгоквітуча рослина, може бути однорічною і багаторічною, з різною довжиною соковитого і тендітного стебла. Квіти – білі, рожеві, червоні – розташовуються в пазухах листя ланцетовидної або овальної форми. Після цвітіння з'являються плоди, що утворюють суху коробочку, яка при торканні стріляє насінням.

Бальзаміни стійкі до сухого повітря, не дуже вимогливі до тепла. Їх можна вирощувати на терасах, балконах, у приміщеннях та у відкритому ґрунті. Бальзамін за формою росту може бути ампельний, прямостоячий, кущовий.

Рослини поділяють на три групи у культурі:

  • традиційні: бальзамін Уоллера з розлогими стеблами висотою та невеликими квітами;
  • F1 - гібриди першого покоління: компактні та довгоквітучі рослини, густо усіяні квітами;
  • новогвінейські гібриди: рослини з великими строкатими квітами (насіння рідкісних рослин можна придбати на замовлення).

Посадка та догляд

Висаджуючи насіння бальзаміну, необхідно вибрати світле місце та забезпечити температуру +20°С. Засипати ґрунтом не рекомендується, проте слід періодично провітрювати закриту поліетиленом ємність. Наприкінці травня паростки можуть бути висаджені в ґрунт у затіненому місці (до ґрунту невибагливі).

Бальзамін садовий, насіння якого можна купити в інтернет-магазині Agrolife, вимагає багатого поливу влітку та помірного – восени. Популярний вид рослини - бальзамін махровий, про можливість купити насіння ви можете дізнатися у консультантів Agrolife.

Де придбати бальзамін?

Насіння бальзаміну можна купити в онлайн-магазині Agrolife: виробництво Sakata. Бальзаміна насіння можна купити, скориставшись поштою або іншим зручним перевізником в будь-яке місто України.