Статті для Аграріїв на Agrolife.Ua

02 лютого 2022 Як правильно укладати стрічку крапельного поливу Як правильно укладати стрічку крапельного поливу

Монтаж краплинного поливу на власній ділянці допоможе заощадити ресурси, а в перспективі й витрати, потрібні для отримання врожаю. Сам урожай при правильному поливі виявиться у кілька разів кращим, ніж при ручному або шланговому дощуванні. Звичайно, все це можливе лише за умови дбайливої ​​експлуатації системи, правильному догляді за всіма її елементами у міжсезоння та правильної установки загалом. У цій нотатці ми розповімо, як правильно укласти стрічку краплинного поливу так, щоб вона прослужила якнайдовше.

Читати повністю
02 лютого 2022 Принцип роботи системи краплинного поливу, поради щодо застосування Принцип роботи системи краплинного поливу, поради щодо застосування

Крапельне зрошення стало широко застосовуватися з 60-х років минулого століття, і завдяки своїм перевагам цей спосіб поливу в багатьох країнах витіснив звичніші і традиційніші. Незважаючи на це, багато власників ділянок все ще не знають, як працює система крапельного поливу. Розповідаємо, як влаштована краплинна стрічка та пояснюємо, для чого потрібен кожен її елемент.

Читати повністю
31 січня 2022 Рекомендації щодо вибору добрив для своїх потреб Рекомендації щодо вибору добрив для своїх потреб

Щоб виростити на своїй ділянці хороший урожай овочів, фруктів або ягід, одного догляду за саджанцями, нехай навіть правильного та сумлінного, буває замало. З кожним наступним урожаєм грунт виснажується, втрачаючи частину макро-, мезо- та мікроелементів, необхідних рослин для повноцінного зростання. Уникнути цього допоможе використання підживлення. Список добрив для конкретного городу залежить від типу ґрунту, виду культур, які на ньому вирощуються, а також сезону та фази вегетації. Велика різноманітність підживлення дозволяє підібрати потрібне для кожної зони саду або городу. У цій замітці ми розповімо, якими бувають підживлення, у чому їхня користь і коли і як їх потрібно використовувати для кращого результату.

Читати повністю
13 січня 2022 Як вибрати систему поливу? Як вибрати систему поливу?

Своєчасний та якісний полив – запорука отримання хорошого врожаю. Ручний полив давно поступився у зручності та функціональності спеціальним зрошувальним установкам. Розповідаємо, якими бувають крапельні системи поливу, за якими критеріями їх обирати і з якими помилками найчастіше стикаються садівники.

Читати повністю
13 січня 2022 Догляд за газоном посезонно Догляд за газоном посезонно

Щоб газон був рівним, щільним і красивим, за ним потрібно правильно доглядати не лише у сезон посадки та зростання трави. Те, що відбувається на місці сплячого трав'яного покриву в зимові місяці, впливає на стан майбутнього газону так само сильно, як і проведені вчасно підгодівлі та мульчування. Розповідаємо про догляд за газоном по місяцях, описуємо загальні принципи догляду за лужком і пояснюємо, навіщо все це потрібно.

Читати повністю
02 грудня 2021 Рекомендації по вибору краплинної стрічки Рекомендації по вибору краплинної стрічки

Стрічка для краплинного поливу – ефективний метод зволоження ґрунту, який можна використовувати для сільськогосподарських культур, у садівництві, теплицях та парниках. Цей спосіб зрошення має чимало переваг: ґрунт зволожується поступово, не ерозуючись і не запливаючи, вода при цьому витрачається економно і прицільно, не зволожуючи міжряддя та доріжки, а разом із поливом через стрічку можна подавати добрива. Але у різноманітності крапельних стрічок легко заплутатися, і тоді замість надійного помічника ви отримаєте у кращому разі лише малу частку того, на що розраховували. Розповідаємо, як вибрати краплинну стрічку, якими вони бувають і на що потрібно звертати увагу під час вибору.

Читати повністю
01 грудня 2021 Особливості посадки кукурудзи Особливості посадки кукурудзи

Зміст:

  • Технологія вирощування кукурудзи: загальне
  • Як саджати кукурудзу на полі: готуємо грунт
  • Кукурудза: посадка та догляд у відкритому грунті
    • Добрива
    • Зрошення
    • Захист
Читати повністю
18 листопада 2021 Як правильно чистити стрічку крапельного поливу Як правильно чистити стрічку крапельного поливу

Стрічка для краплинного поливу - зручне пристосування, з яким зрошення рослин на ділянці відбувається дбайливо та економно. Особливості пристрою крапельної стрічки, що зумовлюють її переваги, одночасно призводять до частого засмічення емітерів (випускних отворів стрічки розміром кілька см/мм). Це призводить до того, що рідина не просочується через щілини та застоюється всередині шланга.

Читати повністю
18 листопада 2021 Коли сіяти насіння на розсаду в Україні у 2022 році? Коли сіяти насіння на розсаду в Україні у 2022 році?

Правильний посів насіння - запорука отримання хорошої розсади. При цьому схожість посівів та подальше їх зростання залежить не тільки від якості насіння та ґрунту, а також умов культивації, а й від часу висадки. Якщо не розібратися з тим, коли потрібно сіяти насіння, і зайнятися цим раніше за певний час, розсада витягнеться, переросте і погано приживатиметься при пересадці на постійне місце.

Читати повністю
12 жовтня 2021 Як виростити полуницю з насіння на своїй ділянці Як виростити полуницю з насіння на своїй ділянці

Полуницю зазвичай розмножують посадкою готової розсади або укоріненням вусів дорослих кущів. Обидва ці способи мають певні ризики: з купленої розсади нерідко виростають зовсім не ті сорти, на які розраховував покупець, а вуса можуть не прижитися. Вирощування полуниці з насіння гарантує, що садівник отримає здорові і сильні рослини потрібного сорту. Технологія процесу вважається непростою, але якщо ретельно дотримуватися всіх її етапів, культивація суничних кущів виявиться не такою вже й складною.

Читати повністю
Показати на сторінці