Протравителі

Позиції 1-20 з 34

Сторінка
на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні
 1. Антихрущ к.с. - протруйник, UKRAVIT

  Починаючи з 16 ₴

 2. Максім 025 FS т.к.с. - протруйник, Syngenta

  Починаючи з 192 ₴

 3. Селест Топ 312.5 FS т.к.с. - протруйник, Syngenta

  Починаючи з 102 ₴

 4. АС Селектив к.с., Ukravit

  Починаючи з 242 ₴

 5. Тексіо Велум 290 FS, ТН - протруйник, Protect Garden

  Починаючи з 68 ₴

 6. Венцедор - протравлює, Alfa Smart Agro

  Починаючи з 77 ₴

 7. Кантарис - фунгіцид, Alfa Smart Agro

  Починаючи з 5 751 ₴

Позиції 1-20 з 34

Сторінка
на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

Як правильно застосовувати протруйники

Серед заходів, що вживаються для збереження майбутнього врожаю, попереднє протруєння посадкового матеріалу займає важливе місце. Протруйники, що застосовуються, мають різний хімічний склад і методи впливу на хвороботворних мікробів і шкідників. Обробка насіння протруйниками дозволяє зменшити втрати врожаю до 50%, значно підвищує опірність рослин захворюванням.

В інтернет-магазинах пропонується широкий вибір протруйників, можна купити протруйник як для конкретного виду рослин одноцільового впливу, так і протруйник системного впливу на різних рослинах і проти різних шкідників. Метод передпосівної обробки насіння набуває все більшої популярності серед фермерів, тим більше що недорого купити протруйники різних виробників можна швидко в інтернет-магазині.

За впливом на певний вид шкідників та хвороб протруйники класифікують на фунгіциди, інсектициди, бактерициди. Купити протруйник насіння і якомога раніше обробити насіння перед висадкою на розсаду або у відкритий грунт - означає забезпечити якісне знезараження і захист посадкового матеріалу завдяки здатності протруйників проникати в зародки насіння. Вибираючи протруйник, слід звернути увагу на вид препарату.

 • Контактні протруйники – виробляють захисну оболонку на поверхні насіння, пригнічують патогенне середовище у лежачому грунті і найчастіше застосовують у профілактичних цілях.
 • Контактно – системні протруйники – мають подвійний спектр дії, створюючи захист на поверхні насіння та навколо нього, одночасно проникаючи всередину насіння.

Купити протруйники для картоплі в Україні з доставкою наступного дня!

Картопля – рослина, найбільше схильна до різних захворювань і має цілий загін шкідників. Необхідно купити протруйник картоплі та провести обробку на початковій стадії розвитку культури, тільки так можна убезпечити бульби від розвитку мокрої гнилі, ризоктоніозу, парші, фузаріозу.

Перш ніж купити протруйники для картоплі, слід звернути увагу на такі аспекти

 • Діюча речовина протруйника – найбільш ефективною для картоплі є протруйники двокомпонентні, що забезпечують системний захист у період вегетації та кращу безпеку врожаю.
 • Терміни захисту
 • Норма витрати препарату – низька норма витрати препарату економічно вигідніша
 • Форма випуску – порошок, рідина чи суспензія.
 • Найбільш ефективними є протруйники у вигляді висококонцентрованої суспензії, яка може зберігатися до двох років.
 • Багатофункціональність
 • Надійність
 • Сумісність з іншими препаратами в бакових сумішах
 • Безпека по відношенню до бджіл і самих рослин
 • Упаковка – препарати не слід купувати про запас, необхідно розрахувати потребу залежно від кількості картоплі

В даний час протруйник купити в Україні нескладно, особливо добре зарекомендував себе протруйник «Престиж» компанії «Байєр», який, крім відмінного захисту рослин від висадки бульб і до цвітіння, має у своєму складі імідаклоприд та пенцикурон, які після періоду захисту розпадаються на нетоксичні компоненти і виводиться з бульб та плодів.