Саджанці ожини

8 елементи(ів)

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Популярні

8 елементи(ів)

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Популярні

Саджанці ожини

Ожина - в'юнкий плодовий чагарник з великим потенціалом зростання. Рослина високоврожайна, при правильному догляді з одного куща можна зібрати до 18 кг ягід за сезон. Знаходиться в близькій спорідненості з малиною, вирощується в схожих умовах. Інтернет-магазин Agrolife пропонує купити саджанці ожини поштою. Вивчити доступні для покупки сорти можна в нашому каталозі. Ми продаємо товари оптом і в роздріб.

Правила посадки саджанців ожини та догляд за ними

Культура добре росте на рівних, захищених від протягів ділянках саду з надійним дренуванням. Підійдуть піщані і суглинні грунту. При посадці в карбонатний грунт великий ризик розвитку дефіциту магнію і заліза.

Плантацію, заготовлену під ожину, слід заздалегідь очистити від бур'янів і кореневих шкідників. Грунт бажано удобрити і органікою, і неорганічними підгодівлею (перегній і суперфосфат відповідно).

Купити саджанці ожини для посадки краще навесні (до того, як розпустилися бруньки) або восени до настання заморозків. Після весняної посадки грунт навколо куща мульчують з використанням органічних матеріалів, після осінньої - удобрюють перегноєм.

Посадочні ями для ожинових кущів роблять розмірами 30х30 см. Перед висадкою рослині потрібно оновити кореневу систему: для цього нежиттєздатні корінці відсікають, а життєздатним оновлюють зрізи. Лунки слід розміщувати на відстані не менше 2 м один від одного. Коріння перед посадкою обов'язково розправляють і обережно розкладають в ямці, уникаючи підгинів і заламувань. Бруньку біля основи стебла розміщують на 2 см нижче рівня грунту. Лунку присипають легкою землею, обережно струшуючи рослину в міру заповнення ями, щоб уникнути формування міжкореневих пустот.

У перший рік після посадки ожину потрібно регулярно поливати. Перший полив - через тиждень після висадки. Небажано використовувати холодну воду: це може нашкодити корінню. У посушливі періоди кущі потрібно поливати рясніше, ніж зазвичай. Краще робити це вранці або ввечері, коли температура повітря падає нижче 30 С °.

Кущі обрізують восени, видаляючи відмерлі пагони, і навесні, позбавляючись від підмерзлих. Здорові паростки підрізають, залишаючи 1,5-2 м у пряморастучих сортів і 2-3 - у сланких. Двічі на рік пагони прищипують (при досягненні верхівками 80 см). На зиму кущ утеплюють, пригинаючи до землі, і вкривають листям і плівкою.

Де купити саджанці ожини в Україні недорого

Купити посадковий матеріал плодових дерев, ягід, насіння квітів і овочів, а також агротехніку можна в інтернет-магазині Agrolife. Ми продаємо тільки ті товари, в якості яких переконалися особисто. Займаємося доставкою замовлень в будь-яке місто України. Оплатити покупку можна готівкою при отриманні або онлайн, використовуючи карту міжнародних банківських систем. Саджанці ожини можна купити в Україні за ціною від 79 гривень за штуку. Перед відправкою ми дбайливо пакуємо живці в кілька шарів захисних матеріалів, а потім маркуємо посилку як тендітну і таку що вимагає особливо обережного поводження.