Саджанці абрикосу

6 елементи(ів)

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

6 елементи(ів)

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

Саджанці абрикосу

Абрикос — ранньоквітуче плодове дерево з великою різноманітністю сортів, багато з яких адаптовано до українського клімату. Культуру можна зустріти в кожному другому саду, оскільки саджанці абрикоса мають відносно невисоку вартість і хороший показник приживання при посадці. Зібрати перший урожай фруктів можна із трирічного дерева. Одна доросла рослина може дати до 150 кг плодів на сезон, а тривалість плодоношення при належному догляді досягає ста років. Інтернет-магазин Agrolife реалізує саджанці, вирощені у найкращих розплідниках України. Доставляємо замовлення до будь-якого міста країни однієї з трьох транспортних компаній.

Які купити саджанці абрикосу

Усю різноманітність сортів абрикосу умовно можна розділити на три великі групи: ранньостиглі, середньостиглі та пізні.

До ранніх належить Мелітопольський абрикос. Його плоди достигають уже до середини червня. Для ранньостиглих сортів характерне рясне плодоношення. Розмір плодів дрібний або середній, але м'якуш м'який і соковитий, з яскравим вираженим смаком.

Середньостиглі сорти починають дозрівати до середини липня. Смак у таких плодів більш насичений, м'якуш щільніший, а розміри більші, ніж у ранніх. Типовий представник середньостиглих абрикосів - французький Кіото.

Пізні сорти дозрівають до кінця липня-початку серпня. Вони отримують більше сонця, ніж ранні та середньостиглі абрикоси, тому встигають накопичити більше цукрів. Їх м'якоть найщільніша, добре підходить для приготування варення та сушіння. До цієї групи належить Красень Київський.

Всі види рослин, які продаються в нашому інтернет-магазині, мають високу стійкість до хвороб. У нас можна знайти морозостійкі сорти, яким не страшний холод -35°C. Усі українські різновиди абрикосу проходять державні сортовипробування.

Саджанці абрикоса: агротехніка посадки та умови утримання

Абрикос потрібно висаджувати у теплому, добре освітленому місці. Дерево любить щільний, помірно вологий ґрунт, погано росте на кислих та перезволожених ґрунтах. Бажано висаджувати абрикос навесні до початку вегетації (наприкінці березня – на початку квітня), але в регіонах з помірно холодними зимами зайнятися посадкою можна і в жовтні-листопаді. Лунки для весняної посадки починають готувати з осені. Для цього викопують яму розміром 80х80х80 см. Відстань між лунками має становити не менше ніж 5 м: доросле дерево має потужну кореневу систему.

Починати підготовку лунки потрібно за три тижні до того, як купити саджанці абрикосу. На дно посадкової ями покладіть шар дренажу, поверх нього - шар із ретельно змішаного міксу вапна, ґрунту, селітри та перегною. Коріння саджанця розправляють у лунці і засипають землею так, щоб коренева шийка була на 4 см вище за рівень землі, а щеплення — на 3 см. Після посадки дерево поливають (приблизно 3 відра води на лунку). Ґрунт навколо саджанця можна мульчувати.

Абрикос посухостійкий, але незважаючи на це його все одно потрібно періодично поливати (особливо рясно – через місяць після цвітіння, у період активного росту плодів). Двічі на рік молоде дерево підгодовують азотними, фосфорно-калійними та органічними добривами.

Щоб рослина не витрачала занадто багато сил на зріст, після посадки саджанець обрізають до 30 см. Обрізку проводять раз на два роки: це допомагає дереву пустити сили на вкорінення. Також рослини щороку потрібно обробляти від шкідників.

Де саджанці абрикосу можна купити в Україні

Замовити саджанці за доступною ціною з доставкою поштою можна в інтернет-магазині Agrolife. Ми пропонуємо великий вибір посадкового матеріалу та гарантуємо якість кожної проданої рослини. Усі саджанці надійно упаковуються перед відправкою та додатково маркуються як тендітний товар, що забезпечує їх доставку в цілості.