Саджанці полуниці

11 елементи(ів)

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

11 елементи(ів)

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

Саджанці полуниці

Вирощуванням полуниці займається кожен другий садівник України: кліматичні умови і характер грунту в поєднанні з правильним доглядом забезпечують високу плодючість культури. Велике розмаїття сортів полуниці на ринку дозволяє відшукати пару-трійку улюблених і насолоджуватися урожаєм не один, а кілька разів на рік. Купити саджанці полуниці поштою можна в інтернет-магазині Agrolife. У нас можна замовити розсаду від одного куща. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними розплідниками, що дозволяє нам ручатися за якість товару, що реалізовується.

Якою буває розсада полуниці

Полуниця - культура-багаторічна рослина, що росте в вигляді відособлених кущів висотою до 20 см і шириною до 40 см. Культуру прийнято ділити на підтипи відповідно до довжини світлового дня, необхідного для повноцінного зростання.

  • Сорти короткого дня. До них відноситься більшість звичайних видів полуниці. Для формування бруньок таких рослин достатньо кількох годин під сонцем, але вегетація і дозрівання плодів у них відбувається повільно, тому "короткі" сорти приносять урожай всього раз на рік, в червні.
  • Сорти довгого дня. Плодові бруньки цих видів зав'язуються протягом довгого дня, і урожай збирають в кінці липня і серпня. До цієї групи відносять ремонтантні сорти.
  • Сорти нейтрального дня. Довжина дня не впливає на плодоношення цих видів культури, тому вони можуть давати ягоди до 4 разів на сезон.

Перш ніж купити саджанці полуниці, слід пам'ятати: чим врожайніший сорт, тим більш суворого догляду вимагає. Досвідчені садівники рекомендують посадити відразу кілька видів (до 10), щоб потім відібрати з них 3-4 найбільш підходящих для умов конкретного саду.

Саджанці полуниці: умови посадки і утримання

Для посадки полуниці краще вибрати теплу, світлу і добре провітрювануділянку городу (наприклад, південно-західний). Рівень грунтових вод не повинен перевищувати 70 см, а під грядки краще покласти дренаж і обробити грунт фунгіцидами: вогкість провокує розвиток гриба, що загрожує псуванням ягід. Полуниця любить нейтральну кислотність грунту.

Висаджують полуницю і восени, і навесні. Головна умова посадки - прогрітий грунт в саду. Кореневу систему розсади витримують в однопроцентному розчині йоду і зберігають в прохолодному місці три дні перед висадкою. Краще займатися посадочними роботами в похмуру погоду.

Лунки повинні бути такого розміру, щоб коренева система куща помістилася в неї цілком, ніде не підгинаючи і не заламуючи. Відстань між лунками - 30-40 см. Після посадки в яму додають органічне добриво, а потім поливають кущ.

Умови утримання культури наступні:

  • полив відстояною водою 1-2 рази в тиждень в ранковий час;
  • під кущі з розлогою зав'яззю насипають тирсу, щоб уберегти його від загнивання;
  • укривання кущів плівкою в дощову погоду;
  • зріджені грядки, видалення разом з хворими рослинами верхнього шару грунту;
  • обрізка і підгодівля кущів;
  • мульчування грунту навесні і видалення бур'янів в сезон.

Де купити саджанці полуниці від виробника

В інтернет-супермаркеті Agrolife можна замовити доставку саджанців поштою. Вивчити асортимент розсади можна в нашому каталозі. Ми співпрацюємо з надійними постачальниками. Купівля у нас дає вам право розраховувати на відповідність товару на фото з реальним. Ми працюємо по базовим цінам, не додаючи до вартості товару власну націнку, тому більшість позицій недорогі. В інтернет-супермаркеті Agrolife можна купити розсаду полуниці вітчизняних виробників, культивовану з урахуванням кліматичних особливостей нашої країни.